• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ceyhan Bebek Oto Kurtarma

Adres :

İnönü Bulvarı Alpet Petrol İçerisi No: 79 Ceyhan Adana Adana » Ceyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nejdet Bebek

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 362 09 59

Whatsapp 2:

0 (543) 362 09 59

Şehir dışında uzun bir yola çıktığınızda veya şehir içinde bazı durumlarda arabanızın çekilmesi, kurtarılması veya oto yardım gerektiren durumlar olabilir. Bu gibi başınızın sıkıştığı durumlarda hem kaliteli hem de uygun fiyata hizmet veren firma bulmak zor olabiliyor. Ceyhan Bebek Oto Kurtarma olarak, oto kurtarma konusunda sektörünün lideri firma olarak sizlere hizmet veriyoruz. Adana Ceyhan’da hizmet veren oto kurtarma firmamız yüksek kalite ve uygun fiyatı tek adreste sizlere ulaştırıyor. Uzun süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan işletmemiz, uzman ve tecrübeli kadrosuyla işini en doğru ve güvenilir şekilde yapmaya devam ediyor. Kalite ve müşteri memnuniyetini benimsemiş hizmet anlayışımızla rakip firmalardan sıyrılan işletmemiz, sürekli kendini yenileyerek ticaret hayatına devam ediyor.

Başarılı zamanlama kabiliyetleriyle olay yerine anında intikal eden uzman ve tecrübeli sürücülerimiz ve işinin ehli ekibimizle senkronize ve eş zamanlı çalışarak aracınızı hızlı bir şekilde çekiyoruz. Pratik ekip çalışmalarımız neticesinde sizler de mağdur olmuyorsunuz ve fazla zaman kaybetmiyorsunuz. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi odaklı çalışma metodumuzla sizlere daha iyi hizmetler sunabilmenin yollarını arıyoruz.

Ceyhan Bebek Oto Kurtarma, genç ve dinamik çalışma kadrosu ve güler yüzlü hizmetleriyle kalitesini konuşturmaya devam ediyor. Sizlerden aldığımız geri bildirimler ışığında kendimiz geliştirerek yeniliyoruz. Ceyhan Bebek Oto Kurtarma olarak, Adana Ceyhan Oto Kurtarma şubemizle Adana’da siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR