• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ceyhan İşitme Cihazları Satış Ve Uygulama Merkezi

Adres :

Ulus Mah. Hastane Cad. No: 29/1 ( Eski Ceyhan Devlet Hastanesi Karşısı ) Adana » Ceyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuncay Acı

E-Posta Adresi :

tuncayaci.01@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 526 90 65

Merkezimiz; Adana medikal ve tıbbi cihaz sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanımız kulak arkası ve kanal içi işitme cihazları satışı, işitme cihazları koruma ve temizlik ürünleri satışı ve pil satışı gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesini kapsamaktadır. Satışını yaptığımız işitme cihazları uluslararası firmaların lider markaları olup CE ve ISO 9001 kalite belgesine sahiptir. Merkezimizin amacı işitme cihazı ihtiyacı olan vatandaşlarımıza en etkin hizmeti sunarak hayatlarını kolaylaştırmak için destek olmaktır.

İşitme merkezi olarak müşteri memnuniyeti öncelikli çalışma prensibimizdir. Bu prensibimiz ekseninde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermekten ve hizmet sunmaktan onur duymaktayız. Merkezimizde işitme cihazı uygulaması alanında uzman bir kadro ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Alanında uzman kadromuz gerek satış gerekse satış sonrası teknik servis hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için ellerinden gelen gayreti sarf etmektedir.

Merkezimiz sektöre adım attığı günden bugüne kadar duyma ve anlama problemi yaşayan vatandaşlarımızın tek çözüm odağıdır. Dolayısıyla merkezimizde işitme tetkiklerinizi ve işitme cihazlarınızın ayarlarını uzman kadromuza yaptırabilirsiniz. Garanti ve güvenilir hizmet, kişisel destek ile mümkün olan en uygun işitme cihazının seçimi ve kullanımı konularında alanında deneyimli çalışma kadromuz siz değerli müşterilerimize destek vermektedir.

İşitme merkezi olarak sektördeki başarımızın arkasında müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım, doğru cihazı seçim, doğru kullanım uygulamaları yatmaktadır. Dolayısıyla bu başarı ilkelerimizi koruyarak sektördeki öncü yapımızı sürdürmekte ve daha uzun yıllar bölge halkımıza hizmet sunmakta kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR