• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Chicken Max

Adres :

Altıntaş Mah. 161 Sokak No: 5 Aydın » Nazilli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ufuk Culha - Fırat Kaşka

E-Posta Adresi :

chickennmaxx@gmail.com

Lezzetli ve sıcacık bir tavuk dönere hangimiz hayır diyebiliriz ki? Karnımız çok aç olduğu zamanlarda hızlı, pratik ve ekonomik bir tercih yapacağımız zamanlarda istisnasız birçoğumuzun aklına döner yemek gelir. Biz Chicken Max ailesi olarak sizlere en lezzetli ve hızlı şekilde hazırladığımız dürümler ile yıllardır kalitede hizmet anlayışı sunuyoruz.

Aydın restaurant sektörü denildiğinde akla ilk gelen firmalardan olmamızı da bu hizmet anlayışımıza borçluyuz. Ürünlerimizde kullandığımız tüm et ürünlerini güvenilir kaynaklardan temin ediyoruz. Ürünlerin son kullanma tarihleri konusunda son derece hassas davranıyoruz. Raf ömrü dolan hiçbir et ürününü siz değerli müşterilerimize sunmuyoruz ve bunun takibini de sıkı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Alanında deneyimli ve becerikli çalışma arkadaşlarımız sayesinde her dürümde aynı lezzeti elde ediyoruz. Dürümlerimizde kullandığımız sosların üretimini bizzat kendimiz gerçekleştiriyoruz. Bu sayede de her seferinde aynı lezzeti yakalamış oluyoruz. Tüm bunların yanı sıra hijyen, firmamızın asla ödün vermediği konuların başında geliyor. Üretim alanlarımızdan, sizlere hizmet verdiğimiz alanlara kadar her yerin temizliğini ve hijyenini sağladığımız konusunda içiniz rahat olsun.

Siz de okul çıkışlarında ya da iş çıkışlarında pratik, lezzetli ve sıcacık bir şeyler yemek için Aydın Nazilli’de güvenilir ve gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir işletme arıyorsanız, sizlere bir telefon kadar uzağız. Aynı zamanda sizlere işletmemizde hizmet vermekten de büyük bir mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR