• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Chicky & Dany Eskişehir Şubesi

Adres :

Ihlamur Kent Mah. Nilüfer Cad. No: 14/c Odunpazarı/eskişehir Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Çetin

E-Posta Adresi :

oykugidaeskisehir@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 237 00 26

Whatsapp 2:

0 (533) 237 00 26

Fast food sektöründe faaliyet gösteren Chicky ve Dany Eskişehir Şubesi birmilyonnokta.com üyesidir. Döner ve İskender salonu olarak sizlere nitelikli hizmetler sunuyoruz. Yılların deneyimine sahip usta ellerden sizlerin istifadesine sunduğumuz lezzetlerimizle damak tadınıza hitap ediyoruz. Müşterilerimize güler yüzlü hizmetler sunmaktayız. Ticari kaygıdan uzak sizlerin talep ve beklentilerine uygun hizmetler sunmak adına üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Fast food sektöründe sunduğumuz kaliteli hizmetlerle geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz.

Eskişehir fast food sektöründe verdiğimiz hizmetlerle önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Geniş yelpazede müşterilerimize sunduğumuz lezzetlerimizle adımızdan çokça söz ettiriyoruz. Döner dürüm çeşitleri, İskender, çorba çeşitleri ve yanında pek çok alternatifle sizlerin hizmetindeyiz. En hijyenik koşullarda en sağlıklı ürünleri kullanarak sizlere hem damak tadınıza hem de sağlığınıza hitap eden lezzetlerimizle hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir fast food salonu olarak sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en iyi sunan fast food salonu olarak rekabet ettiğimiz alanda sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. Bugün emin adımlarla ilerlediğimiz sektörümüzde sizlerin ilgisi ve rağbeti ile hizmetlerimizi kesintisiz bir şekilde sunmaya devam ediyoruz. Kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla sizlere sunarak farkımızı ortaya koyuyoruz. Bütçenize hitap eden fiyatlarımızla aradaki mali engelleri ortadan kaldırıyoruz. Müşterilerimizle aramızdaki engelleri kaldıran bir hizmet politikasını kurulduğumuz ilk günden beri kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz. Fast food deyince aklınıza gelen ilk mekan olarak salonumuzda sizlere hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler