• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiçek Tantuni & Kebap Salonu

Adres :

Çilek Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi Sedir Pastanesi Yanı No: 1 Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Çiçekçi

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 079 33 21

Whatsapp 2:

0 (546) 953 45 83

Lezzetli yemekleri, güler yüzlü çalışanları ve göze hitap eden sunumlarıyla ön plana çıkan Çiçek Tantuni & Kebap Salonu birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır. Gelen müşterilerimizi en güzel şekilde ağırlayarak hizmetlerimizden memnun kalmaları için elimizden geleni yapıyoruz.

Mersin restaurant sektöründe hizmet vererek ülkemizin pek çok lezzetini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz. Restaurantımızda sunduğumuz lezzetlerin bazıları şunlardır:

Izgara Kebap Tavuk Şiş Tavuk Kelebek Et Tantuni Tavuk Tantuni Tavuk Kanat Urfa Kebap Adana Kebap Çorba Çeşitleri

Gibi daha pek çok lezzeti müşterilerimize sunuyoruz. Yemeklerimizin yanında meze çeşitlerimizi de ikram ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Düşünceleriniz doğrultusunda kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Hijyen kurallarına titizlikle uyuyoruz. Restaurantımızı her zaman temiz tutarak gönül rahatlığıyla yemek yemenizi sağlıyoruz. Mekanımız nezih ve aileler için oldukça uygundur. Bizleri tercih ederek sevdiklerinizle kaliteli şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Lezzetli yemeklerimizi uygun fiyatlarla sunarak da müşterilerimizi mutlu ediyoruz. Etlerimiz güvenilir şekilde temin edilerek gerekli kurallara uygun şekilde pişirilmektedir. Kullandığımız meyve ve sebzeler mevsiminde tercih edilmektedir.

Yemeklerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve tatmak isterseniz Restaurantımız sizlere her zaman açıktır. Numaralarımızdan arayarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Ev ve iş yerleri için paket servisi sunarak yerinizden kalkmanıza bile gerek kalmadan hizmet veriyoruz. Yemekleriniz özenle hazırlanarak en kısa sürede ve güvenilir şekilde istediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR