• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiçova Hayvancılık

Adres :

Aşağıköy Bilecik Bilecik » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Çiço

E-Posta Adresi :

cicomehmet2@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 299 98 15

Whatsapp 2:

0 (535) 702 38 97

Çiçova Hayvancılık olarak bilecik kurbanlık satış merkezi,bilecik besi çiftliği,bilecik adaklık satışı,bilecik adaklık fiyatları,bilecik kurbanlık kesim hizmeti,bilecik kurbanlık hisse satışı,bilecik islami usüllere uygun kurban kesimi,bilecik kurbanlık dana satışı,bilecik kurbanlık dana fiyatları,bilecik canlı hayvan alım satımı, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Çok yüksek bir oran ile İslamiyet dininin yaşandığı ülkemizde, Kurban Bayramı en önemli kutsal günlerden birini oluşturmaktadır. Kurban Bayramı'nda yeterli maddi imkanlara sahip olan herkes kurbanlık hayvan kesimleri gerçekleştirerek, hem kendi için hem de ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için kurban ibadetini gerçekleştirmektedir. Kurban ibadeti gerçekleştirmek ve farklı dönemlerde adaklık hayvan kesimi yapmak için de hayvan satışı gerçekleştiren işletmelerden ve kesim işlemini gerçekleştiren işletmelerden hizmet alınır. Bu konudaBilecik Merkezilçesinde yaşayan birçok kişi kurbanlık ve adaklık hayvan kesimleri ve seçimi içinÇiçova Hayvancılıkişletmesi üzerinden hizmet almaktadır.

Çiçova Hayvancılıkişletmesi sayesinde besicilik konusunda en sağlıklı ve semeresi en yüksek hayvanları elde ederek, ibadetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. FirmamızBilecik hayvancılıksektörü içerisinde canlı hayvan pazarı bölümünde bulunarak, hayvan satışı ve adaklık satışı gerçekleştirmektedir. Helal kesim ile kurbanlık ibadetini gerçekleştirmek için en uygun fiyatlarla büyükbaş ve küçükbaş hayvanlara ulaşabileceğiniz işletmemiz sayesinde tamamen sağlıklı ve veteriner kontrolü ile size sunulan hayvanları seçebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz sürülerimiz içerisinde koyun, keçi, dana ve boğa gibi seçenekler bulunmaktadır. Dini vecibelere uygun bir şekilde kurban ibadetini gerçekleştirmeniz için uyum sağlayacak hayvanlar ile hizmet verilmektedir. Sunulan hayvanlar yaş, cinsiyet ve sağlık konusunda hiçbir sıkıntı oluşturmadan Kurban Bayramı ve adaklık kesim talepleri için doğru seçenekler oluşturmaktadır. Yılın 365 günü taleplerinize uygun bir şekilde işletmemizden kesimlik hayvan alışverişleri gerçekleştirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR