• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiftler Hidrolik

Adres :

Uzman Sanayi Sit. İlpay Sok. No: 10 Selçuklu Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Bircan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilgi@ciflerhidrolik.net

Whatsapp 1:

0 (554) 549 92 56

Whatsapp 2:

0 (532) 703 36 55

Günümüzde seyahat, ulaşım ve yürüme mesafesi dışındaki her yere araçlar vasıtası ile ulaşım sağlamaktayız. Bu yüzden araçlar bizler için hem vazgeçilmez hem de zaruri bir ihtiyaç olarak bizleri karşılamaktadır. Ancak bu araçların çevre koşulları, beklenmedik olaylar ve sizler tarafından gerçekleştirilen kazalar sonucunda zarar görebilmekte ve onarıma gereksinim duyabilmektedir. İşte bu ve buna benzer talihsiz olayların ortadan kaldırılması için bizler Çiftler Hidrolik olarak sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Çiftler Hidrolik olarak Konya ilinin Selçuklu ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, hızlı, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Konya otomotiv alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum yapısına kavuşmuş bulunmaktayız. Gelinen bu konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlı hizmetler vermek adına bizler sizlere gerekli olan destekleri sağlamaktayız.

İşletme olarak sizlerin başına gelen talihsiz kazalar, olumsuz çevre şartlarının doğurmuş olduğu sorunlar, hatalı bir hareket sonrası gelişen olaylar ve bakım eksikliği dolayısı ile arıza veren araçların bulundukları konumdan alınarak servis, tamirhane veya istenilen adrese en uygun fiyat seçeneği ile hızlı, güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız. 7/24 sağlamış olduğumuz bu yol yardım desteği sayesinde sizlerde bu sıkıntılı anlarınızda her ana bizlere ulaşabilir ve yardım taleplerinizi Çiftler Hidrolik olarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR