• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiğköfteci Ömer Usta Erdemli

Adres :

Akdeniz Mahallesi 1002 Sokak No: 4/b Mersin » Erdemli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Akın Akdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 625 89 90

Fast food sektöründe Mersin’de hizmet veren Çiğköfteci Ömer Usta Erdemli birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Çiğköfte, uzun yıllardır Türkiye’nin en popüler yemeklerinden biri haline gelmiştir. Bu popülariteye bağlı olarak çiğköfte temelinde çeşitli firmalar kurulmuştur. Fakat çiğköfte önemli bir yöresel yemek olduğundan yapımı ustalık gerektirmektedir. Bu nedenle, müşteriler lezzetli çiğköfte sunan yerleri tercih etmektedirler.

Çiğköfteci Ömer Usta Erdemli isimli firmamız, müşterilerin damak tadına uygun lezzetli çiğköfte sunmaktan mutluluk duymaktadır. Alanında deneyimli ustalarımız çiğköfteleri büyük özenle günlük olarak hazırlamaktadır. Lezzetinin tüm müşterilerimizi etkileyen çiğköftenin yapımında büyük hazırlık ve dikkat vardır. Çiğköfte üretiminde kullanılacak malzemeler için en iyi ve en kaliteli firmalara başvurulur. Böylelikle ilk aşamada müşterilerimiz için en iyi olan seçim yapılmış olur. Alanında en iyisi olan ustalarımız, bu malzemeleri en iyi şekilde bir araya getirerek müşterilerimize yiyebilecekleri en iyi çiğköfteyi sunmaya gayret eder. Tüm süreçlerde ise tüm ekibimiz hijyeni öncelik haline getirerek çalışmalarını sürdürürler. Her aşamada dikkat ve özenle yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde müşterilerimize en iyisini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Mersin fast food sektöründe firmamız, müşterilere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Her alanda hijyeni sağlayarak en iyi malzemeleri seçerek ve en deneyimli ustalarla birlikte çalışarak müşterilerimize verdiğimiz değeri ve onlara en iyisini sunma çabamızı gösteriyoruz. Bu hassasiyetlerimizi tüm çalışmalarımızda tüm ekibimizle göstermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR