• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çılga Design Boutique

Adres :

Antalya Merkez Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çılga Sağıroğlu

E-Posta Adresi :

cilga@bidizayn.com

Whatsapp 1:

0 (553) 808 81 87

Giyim hayatınızın önemli bir parçasıdır. Giydikleriniz estetik zevklerinizi yansıtır; kıyafetleriniz estetik zevklerinizin aynasıdır. Kaliteli ve şık kıyafetler giymeyi herkes ister fakat çoğu firma bu kriterleri sağlayan giyim ürünlerini ederinden fazla fiyata satmaktadır. Bireyler bu tür durumlarda istediği giyim ürünlerini almak yerine alternatif ürünlerine yönelir. Antalya giyim sektöründe hizmet veren butiğimiz sizlere kaliteli ve şık giyim ürünlerini doğru fiyatlara sorar. Estetik zevklerinize uygun ürünler bulabileceğiniz butiğimiz memnuniyetinizi ön planda tutar; müşteri odaklı hizmet verir. Kaliteli ve şık giyim ürünlerimiz, güler yüz ile hizmet veren personelimiz ve doğru fiyatlarımız sizleri asla mağdur etmez.

Zevklerinize, bedeninize uygun kot pantolonlarımızın, ceketlerimizin yanında bot satışlarımızı da doğru fiyatlara gerçekleştiririz. En şık, en kaliteli botları ayağınız ile buluşturan firmamız günceli, modayı yakından takip eder, hızla değişen sektör koşullarına rahatlık ile ayak uydurur.

Muratpaşa en iyi bayan giyim mağazası olarak gösterilmemizin sebebi en kaliteli ürünleri sizlere nitelikli şekilde sunmamız ve sizleri yansıtacak giyim ürünlerini geniş ürün yelpazemizde bulundurmamızdır. Modayı üzerinizde taşıyabileceğiniz tercihleri yapabilmek, sizi en iyi yansıtacak kıyafetleri satın alabilmek için firmamızı; nezih mağazamızı, deneyimli personelimizi güven ile tercih edebilirsiniz.

Siz de en şık ve kaliteli giyim ürünlerini doğru fiyatlara satın almak istiyor, sizi yansıtacak kıyafetleri güvenilir bir firmadan temin etmek istiyorsanız; müşteri odaklı hizmet veren firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR