• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çınar Döner Midyat

Adres :

Ulucami Mah. Seyfettin Güneştan Cad. Şok Market Yanı Bşr Yapı Altı Dükkan No: 3 Mardin » Midyat(Estel)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sezai Unutmaz

E-Posta Adresi :

szitkt_60@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 340 31 56

Çınar Döner Midyat, Mardin fast food sektöründe hizmet sunan birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Söz konusu Türk mutfağı ise kelimelerin gücü anlatmaya yetmemektedir. Malzemelerin birbirleri ile muhteşem uyumları ile adeta eşsiz bir sanat eseri ortaya çıkmaktadır. Bizlerde bu özel lezzetleri sizler ile buluşturabilmek içinde hizmet vermeye başladık. Amacımız dönerin ve diğer lezzetlerimizin en güzel hali ile buluşturmaktır. Bunun içinde alanında uzman ve yetenekli ustalarımız ile kaliteli malzemeleri bir araya getirmekteyiz.

Her bir malzemeyi büyük bir özen ile seçmekteyiz. Ayrıca da uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak da çalışmaktayız. Bu konuda aklınızda en ufak bir şüphe oluşmasın. Bizim için her şeyden önce sizlerin sağlığı, sonrasında lezzetlerimizin kalitesi ile de hizmetimizden memnun kalmanız gelmektedir.

Menümüz içerisinde et döner, İskender ve tavuk döner yer almaktadır. Dilerseniz dürüm şeklinde dilerseniz de bir menü olarak da tercih edebilirsiniz. Bu lezzetlerimizin yanında ise alo paket döner siparişi verebilirsiniz.

Özel olarak hazırlanan lavaşlar ile hazırlanan lavaş dönerimizi de mutlaka denemelisiniz. Midyat, Mardin’in sembolü ise Çınar Döner Midyat’ta dönerin sembolüdür. Bu açıdan da bakıldığı zaman kalitemizde kanıtlanmış olmaktadır.

Döner, patates, salata ve pilavdan oluşan lezzetimiz ile de hem güzel hem de keyifli bir şekilde yemek yiyebilirsiniz. Lezzetlerimiz ile tanışmak için alo sipariş hattımızdan sipariş verebilirsiniz. Başka bir seçenek ise de restoranımıza gelmektir. Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR