• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çınar Elektrik Güvenlik Sistemleri

Adres :

Akevler Mahallesi Ayşe Fitnat Hanım Caddesi Yurt Apartmanı No: 37/c Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suphi Yıldırım

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 052 26 10

Çınar Elektrik Güvenlik Sistemleri isimli değerli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olduğunu duyurdu. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız, sürekli olarak kendini güncelliyor ve her geçen gün biraz daha gelişip büyüyor. Müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte olan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve hizmet veriyor. Elektrik elektronik alanında çığır açmış yenilikleri ile firmamız sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaya devam ediyor.

Hatay elektrik elektronik, tüm hizmetlerinde oldukça kaliteli ve marka olan tesisat ürünleri kullanmaktadır. Hizmetlerinde kalıcı çözüm ve uzun vadeli olmayı hedefleyen değerli firmamız bu hedefine her hizmette ulaşmaktadır. Bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olarak firmamız, sunduğu kaliteli hizmetten ötürü müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır. İster anahtar teslim şeklinde isterseniz de eskimiş tesisatınızı yenileme şeklinde hizmet alabilirsiniz. Aynı zamanda güvenlik kamerası sistemleri ve ses sistemleri gibi hizmetler de olabilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta olan değerli firmamıza iletişim numarası üzerinden istediğiniz zaman ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip ederek indirim kampanyalarından haberdar olabilir veya geçmiş hizmetlerimizi görüp değerlendirebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmeti uzaklarda aramayın, çünkü hemen yanı başınızda sizlere hizmet sunmak için beklemekteyiz. Kaliteyi ayağınıza kadar getirdik.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR