• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çınar Geri Dönüşüm

Adres :

Mehmet Akif Ersoy Mah. Küme Evler No: 9 İzmir » Kemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çınar Kırcalı - Erkan Kırcalı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 728 77 41

Whatsapp 2:

0 (507) 942 40 49

Hurda sektöründe faaliyet gösteren Çınar Geri Dönüşüm birmilyonnokta.com üyesidir. Çevresel bir sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirerek ihtiyaç duyulan hizmetler vermekteyiz. Verdiğimiz geri dönüşüm hizmetleriyle önemli bir görevi yerine getirmekteyiz. Yaptığımız hurda alım satım işleriyle geri dönüşüm faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdürmekteyiz. Yılların deneyimine sahip bir firma olarak uzman ekibimizle sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerle geniş müşteri kitlesine hitap ederek önemli bir boşluğu doldurmaktayız.

İzmir hurda sektöründe verdiğimiz nitelikli hizmetlerle önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi ve önemli bir sorumluluğu yerine getirme şuuruyla sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. Metal hurda alım satım işlerinde faaliyet gösterdiğimiz bölgede öncü firmalar arasında yer almaktayız. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri istifadenize sunuyoruz. Alüminyum ve bakır hurda alım satım işlerinde müracaat edebileceğiniz en güvenilir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Firma olarak bize ulaştırdığınız hurdaları değerinde fiyatlarla alarak sizlere karlı bir alışveriş imkanı sunmaktayız. Piyasadaki rakiplerimizde farklı ve ayrıcalıklı hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Hitap ettiğimiz müşterilerimize hurdalarının değerinde ödeme yaparken satışında da aynı titizliği göstererek makul fiyatlar sunmaktayız. Faaliyet gösterdiğimiz bölgede öncü firmalar arasında yer almaktayız. Güvenin ve karlı alışverişin adresi olarak sizlerin hizmetindeyiz. Müşterilerimizle aramızdaki engelleri ortadan kaldıran hizmet politikamızla sizlerin yanında yer alan bir anlayışla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler