• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çınaraltı Cafe Fastfood

Adres :

Fevzipaşa Mah. 1 Nolu Büyük Cami Sok. No: 6/b Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Olgaç - Özgür Çiftçi

E-Posta Adresi :

cinaralti.canakkale@outlook.com

Fast food sektöründe hizmet verdiğimiz ilde aranan lezzetlerimizle faaliyet göstermeye devam etmekteyiz. En sevilen fast food olarak tostun en lezzetli halini bulacağınız bir adres olarak hizmet vermekteyiz. Meşhur Ayvalık tostu için arayacağınız en iyi adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Yeme içme söz konusu olunda en güvenilir malzemeleri kullanarak en hijyenik koşullarda sizlere hazırladığımız lezzetlerimizle sağlı açısından da yine en iyi adres olarak hizmet vermekteyiz.

Çanakkale fast food sektöründe güvenilir bir lezzet ocağı olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz nezih mekanımızda sizleri ağırlamanın yanı sıra alo sipariş hizmeti de sunarak adreslerinize kadar lezzetlerimizi ulaştırıyoruz. İvedilikle hazırladığımız siparişleriniz sizlere teslim edilir. Tost çeşitlerimiz ve tavuk dürüm olarak sizlere sunduğumuz lezzetlerimiz usta ellerden sizlerin önüne konmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinerek hizmetlerimizi yürütmekte ve güler yüzlü personellerimiz, benzersiz lezzetlerimiz ve bütçenize hitap eden uygun fiyatlarımızla sizlerin hizmetindeyiz. Bir telefon kadar yakınız. Orjinal ayvalık tostunu yiyebileceğiniz en iyi adres olarak sizlerin huzurundayız. Yılların deneyimini lezzetli ellerle buluşturarak sizlerin damak tadına hitap etmekteyiz. Ayrıca tercih edenler için bazlama tostu da istifadenize sunmaktayız. Küçük ama çok etkili bir fast food restoranı olarak geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Sabah kahvaltısı, öğle arası, okul veya iş çıkışı dilediğiniz bir zaman diliminde bizler sizlerin hizmetinde olmaya devam etmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR