• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

City Car Oto Yıkama Oto Lastik

Adres :

Şeyh Şamil Mah Nihat Öztay Cad Övütler Avm Altı 9/b No: 12 Eryaman Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şenel Yiğit

E-Posta Adresi :

senelyigit35@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 058 56 14

Whatsapp 2:

0 (507) 739 34 35

City Car Oto Yıkama Oto Lastik firması olarak eryaman oto yıkama,eryaman oto yıkama firmaları,eryaman oto yıkama hizmeti,eryaman en yakın oto yıkama,eryaman oto yıkama fiyatları,eryaman detaylı oto yıkama,eryaman oto lastik,eryaman oto lastik servisi,eryaman oto lastik firmaları,eryaman oto lastik hizmeti,eryaman oto lastik tamir bakımı,eryaman en yakın oto lastik servisi, vb. hizmetler vermekteyiz.

Oto Yıkama Oto Lastik sektörü için sürekli olarak yenilik ve çalışmalar sağlayarak, müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz. Profesyonel çözümler sunabilmek adına sunmuş olduğumuz hizmetlerde, alanında deneyimli çalışan kadromuz yer almaktadır. City Car Oto Yıkama Oto Lastikolarak, daha çok kitleye hitap edebilmek için günümüz teknolojinden yararlanmakta ve müşterilerimizin ortak sorunlarına hitap edebilecek şekilde işlemler sağlamaktayız.

City Car Oto Yıkama Oto Lastik olarak kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, sektörde öncü markalar arasında yer alma hedefi içerisindeyiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerde dürüst, ahlaklı ve güvenilir hizmetleri sağlama amacı içerisine girmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR