• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çivril Oto Kurtarma

Adres :

Saray Mah. Cumhuriyet Cad. No: 57/a Çivril/denizli Denizli » Çivril

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Çark

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

carkserdar@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 489 20 20

Whatsapp 2:

0 (552) 489 20 20

Whatsapp 3:

0 (532) 622 82 22

Denizli yol yardım sektöründe kurulmuş olan bir firma olarak bu sektörde en kaliteli ve en uygun fiyatlı sizlere sunuyoruz. yol yardım hizmetlerimiz arasında birbirinden farklı kategoriler yer aldığı için bu hizmeti profesyonel düzeyde sunuyor ve sizleri yarı yolda bırakmıyoruz.

Kurulduğumuz günden itibaren pek çok kişiye hizmet vermiş ve onları bu zorlu yolda yalnız bırakmamış olmanın verdiği mutluluk ile sizlerin de memnun olması için çabalıyoruz. Alanımızda yapılan yenilikleri yakından takip ediyor, en teknolojik ekipman ile hizmet sunuyoruz. Bizlerle birlikte çalışmakta olan ekibimiz de alanında uzun yıllardır deneyimli oldukları için sizlere kısa sürede profesyonel desteği ve hizmeti verebilmektedir.

Sunmuş olduğumuz hizmetler arasın da, acil oto çekici hizmeti, oto çekici hizmeti, oto kurtarma hizmetleri yer almaktadır. Oto kurtarma hizmetlerinde kullanım olduğumuz oto çekici hizmetlerimiz 7/24 sunulmaktadır. Denizli içerisinde oto çekici olarak bu hizmeti en uzun aralıklarla ve titizlikle sunan sayılı firma arasında yer alıyoruz.

Sizler de kendinize en yakın oto kurtarma ve oto çekici arıyorsanız eğer doğru adreste bulunuyorsunuz. Müşteri memnuniyetini her alanda esas aldığımız için hem hizmetlerimizde hem de fiyatlarımız da sizleri memnun etmeyi başarıyoruz.

Bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden 7/24 boyunca ulaşabilir ve bu eşsiz hizmetin keyfini çıkartmaya hemen başlayabilirsiniz. Başarılı bir yol yardım firması olarak sizleri memnun etmek bizlerin ilk görevidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR