• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ck Döner

Adres :

Fatih Sultan Mehmet Cad. No: 74/a İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihan Karakoç

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (539) 934 74 74

İstanbul Esenyurt’ta tavuk dönere yeni bir yorum ve lezzet getiren işletmemiz başarılarına başarı katarak ilerlemeye devam ediyor. Birçoğumuzun acıktığında aklına ilk gelen lezzetlerden olan tavuk dönerin hiç bu kadar lezzetlisini denememiştiniz. İstanbul restaurant sektörüne hızlı ve sağlam bir giriş yapan işletmemiz, bunu belli çerçeveler içinde belirlediği çalışma prensibine bağlamaktadır.

Ürünlerimizin üretiminde, her zaman taze ve lezzetli malzemeleri kullanıyoruz. Özellikle tavuk döner için kullandığımız tavukların her zaman taze olmalarına her şeyden çok dikkat ediyoruz. Bu etleri güvenilir ve alanında belli başarılara imza atmış firmalardan temin etmekteyiz. Etlerimizin raf ömürlerinin takibini her zaman sıkı biçimde gerçekleştiriyoruz. Bu sayede de siz değerli müşterilerimize hiçbir zaman raf ömrü dolmuş ürünleri sunmamış oluyoruz. Bu da kalite standartlarımızı yüksek ölçüde yükselten ve hizmet kalitemize değer katan faktörlerden biridir.

Restaurantımızın en katı kurallarından biri de, bizi tercih eden müşterilerimize en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktır. Dönerlerimizden, içeceğinize kadar her şeyden alacağınız lezzetin birbiriyle bir uyum içinde olmasına kadar dikkat ediyoruz. Bu sayede de her seferinde aynı lezzeti almanızı sağlamış oluyoruz.

Sizler de kendiniz ve aileniz için lezzetli döneri, işini hakkını vererek yapan, güler yüzlü ve hizmet anlayışı yüksek bir işletmede yemek istiyorsanız, Esenyurt’ta bulunan işletmemize sizleri bekliyoruz. Kaliteli, lezzetli ve temiz tavuk dönere ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR