• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cnk Dekor

Adres :

Şükraniye Mah. Ankara Yolu Cad. No: 250/a Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayberk Uğur

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ayberkugurr@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 030 29 48

Otomotiv sektöründe hizmet veren Cnk Dekor birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız oto aksesuarları ve modifiye hizmetlerini sizlere ulaştırmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde önemli bir hizmeti yerine getirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ve nitelikli hizmet vermeyi prensip edinmiş bir firma olarak ilk günden beri sizlere hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Araçlarınız için kaliteli hizmetler sunuyoruz. Uzman ve deneyimli bir ekiple sizlere hizmet veriyoruz.

Bursa oto aksesuar ve modifiye sektöründe hizmet kalitesiyle adından çokça söz ettiren bir firma olarak sizlerin huzurundayız. Firmamız; karbon kaplama, aktivatör satışı, hologram boya satışı, bukalemun boya satışı, piano black kaplama, trim boyama ve daha pek çok hizmeti sizlerin istifadesine sunmaktadır. Usta bir işçilikle yaptığımız tüm işlemlerimizle hem ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız hem de araçlarınıza estetik bir görünüm kazandırıyoruz. Araçlarınızı emanet edebileceğiniz emin eller olarak hizmetinizdeyiz.

Firmamız ticari kaygıya düşmeden sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Bu doğrultuda tüm fiyatlarımızı bütçenize uygun şekilde düzenlenmiştir. Bize ulaşmanız ve hizmetlerimizden istifade etmeniz için aradaki engelleri ortadan kaldırıyoruz. Yıllardır hitap ettiğimiz müşteri kitlesinin genişliği ile verdiğimiz hizmetlerin kalitesini tescillemekteyiz. Sizlere tüm hizmetlerimizi sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi bir anlayışla sunuyoruz. En kaliteli malzemeleri kullanarak ve her türlü teknik ekipmana sahip bir şekilde sizlerin hizmetindeyiz. İlk günden beri istikrarlı bir şekilde sizlere kesintisiz hizmetler sunarak emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR