• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çökertme Özcanın Yeri

Adres :

Çömertme Mahallesi Milas/muğla Muğla » Milas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Akın Çelik - Durdane Çelik

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 026 46 10

Whatsapp 2:

0 (533) 026 46 10

Whatsapp 3:

0 (531) 916 71 41

Whatsapp 4:

0 (534) 064 22 39

Keyifli, nezih ve doğa ile iç içe bir ortamda güzel bir sofrada yer almak, herkesin huzur bulacağı önemli bir noktadır. Hele ki Türkiye'nin tatil konusunda en çok tercih edilen bölgelerinden biri olan Milas bölgesinde iyi bir hizmet almak isterseniz, birçok farklı işletmeye ulaşmamız mümkündür. Ancak Muğla Milas ilçesi denildiğinde, nezih bir restaurant arıyorsanız seçebileceğiniz en iyi işletmelerden birini de Çökertme Özcan’ın Yeri oluşturmaktadır.

Çökertme Özcan'ın Yeri işletmesi olarak Muğla restaurant kültürü içerisinde bir aile işletmesi ile birlikte konforlu, keyifli ve sağlıklı bir hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Muğla ilinin geleneksel yapısı ile birlikte üretim ve sunumlarımıza önem vermemiz dışında aynı zamanda da her zaman sağlıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet vermeyi önemsiyoruz.

Kendine has dekorasyonu, özel yapısı ve öncelikli tercih sağlaması ile birlikte işletmemiz üzerinden aldığınız hizmetlerde birçok farklı ürüne ulaşmanız mümkündür. Menülerimiz arasında serpme kahvaltı, zeytinyağlı ürünler, organik kahvaltı, balık lezzetleri, gözleme ve doğal gıdalar yer almaktadır.

İşletmemiz bünyesindeki mutfak hizmetleri ile birlikte size birçok farklı tarif ile özel menüler sağlanması dışında çok özel bir yapı sayesinde de organik ürünlerimizin satışını gerçekleştiriyoruz. Sizlere sunduğumuz bu organik ürünler içerisinde zeytin, zeytinyağı, bal ve kahvaltılık ürünler bulunuyor. Bu ürünleri yılın her döneminde sağlıklı bir şekilde tüketmek ve mutfağınıza keyif kazandırmak için firmamızı 365 gün tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR