• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çolak Yapı

Adres :

Yeşilkent Mah Balıkyolu Cad No 10/b Avcılar İstanbul İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güngör Çolak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gungor_colak24@iclook.com

Whatsapp 1:

0 (532) 314 62 19

Whatsapp 2:

0 (532) 314 62 19

Whatsapp 3:

0 (536) 564 09 78

İstanbul’da ferforje ve metal dekorasyon sektöründe hizmet veren Çolak Yapı isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir.

Yapıları daha işlevsel hale getiren, hem estetik hem de güvenlik açısından bu yapıları güçlendiren ferforjeler, yapıya özel tasarımlarla üretime imkan sağlayan demir ürünleridir. Ferforjelere eşlik eden cam ve pimapen tasarımlarının da ferforjelerle uyumlu bir tarza sahip olması yapı bütünlüğü ve estetik açısından oldukça önemlidir. Çolak Yapı olarak hizmet verdiğimiz İstanbul ferforje ve metal dekorasyon sektörümüzde birbirinden farklı pek çok hizmetimizi profesyonel imalatlarımızla birlikte müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Otomatik kepenk imalatından montajına, kış bahçesi imalatından montajına, pimapen, cam dekorasyon ve küpeşte işlemlerinden kayar tavan pergola işleri yapımına kadar geniş hizmet ağımızı müşterilerimize sunmaktayız.

İmalat işlemlerini gerçekleştireceğimiz her yeni alana bağlı olarak alanında uzman kadromuz ve dinamik çalışma arkadaşlarımız ile birlikte tasarımlar oluştururken müşterilerimizin hayallerine ve ihtiyaçlarına yönelik tasarımlar hazırlamaktayız. 1. sınıf kalitedeki malzemelerimize eşlik eden güçlü altyapımız ve üretim proseslerimiz ile hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren yüksek müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizi sürdürmekteyiz.

Kaliteli, dürüst, güvenilir, çözüm odaklı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışlarımızdan hiçbir şekilde taviz vermeden üst düzey dikkat ve titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hizmet verdiğimiz yıllar boyunca kazandığımız güveni ve beğeniyi korumak amacı ile de çalışmalarımızı ilk günkü heyecanımız ve enerjimizle kesintisiz olarak sürdürmeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler