• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cömert Temizlik Ltd. Şti.

Adres :

Şehitler Tepesi Mahallesi 3664 Sokak No: 5 Mersin » Tarsus

Sektör :

Yetkili Kişi :

Didem Cömert - Büşra Cömert

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

comerttemizlik33@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 108 49 33

Whatsapp 2:

0 (530) 108 29 33

Temizlik sektöründe faaliyet gösteren Cömert Temizlik Ltd. Şti. birmilyonnokta.com üyesidir. Uzman ve deneyimli personelleriyle sizlere profesyonel hizmetler sunan firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinerek ilk günden beri sizlere hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiş firmamız faaliyet gösterdiği bölgede önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Geniş yelpazede sizlere pek çok temizlik hizmetini sunmaktadır. Hitap ettiği geniş müşteri kitlesiyle verdiği hizmetlerin kalitesini tescillemektedir.

Mersin temizlik sektöründe sizlere sunduğu nitelikli hizmetlerle öncü firmalar arasında yer alarak önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Firmamız her türlü teknik donanıma sahip bir şekilde birinci sınıf kalitede temizlik ürünlerini kullanarak sizlere hizmet vermektedir. Hijyeni sağlarken sağlığınızı da dikkate alarak hizmet vermektedir. Verdiği hizmetlerle yaşam kalitenizi yükselten dokunuşlar yapmaktadır. Firmamız; ev ve ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, kiracı sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, cam ve dış cephe temizliği ve daha pek çok temizlik hizmetini sizlere sunmaktadır.

Müracaat edebileceğiniz kaliteli ve güvenilir bir temizlik firması olarak sizlerin hizmetindeyiz. Güler yüzlü hizmet anlayışıyla her daim müşterilerimizi karşılamaktayız. Ticari kaygıdan uzak bir hizmet politikasını takip ederek sizlere tüm hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunmaktayız. Makul fiyatlarla kaliteli hizmetler alabileceğiniz en iyi adres olarak kurulduğumuz ilk günden beri sizlere hizmet vermekteyiz. Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip eden bir firma olarak yenilikçi bir anlayışla her defasında daha da iyi hizmetler sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler