• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çorba Ciğer Diyarı

Adres :

İncilli Mahallesi Stad Caddesi No: 12 Sakarya » Karasu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamza Aygüneş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 651 44 54

Sakarya’nın Karasu İlçesi’nde yemek sektöründe hizmet veren Çorba Ciğer Diyarı, birmilyonnokta.com üyesidir. İşletmemiz; ciğerin her hali (Yaprak, Arnavut, Güveç ve Tava), on beş çeşit Anadolu lezzetlerinden oluşan çorba çeşitleri ile ızgara köfte ve nefis et kavurma çeşitleriyle hizmet vermektedir. İşletmemizde Anadolu’nun bütün lezzetlerini sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. İşimizi severek yapmanın verdiği hazla ve yıllardır çalışan usta ellerin çıkardığı yemekler ile hem gözünüze hem de midenize hitap ediyoruz.

Sakarya yemek sektöründe çalışan rakiplerimizden tek farkımız lezzetli ve bol sunumlu yemek tabaklarımızdır. Nefis tatlara sahip yemeklerimizi modern döşenmiş hijyen işletme ortamımızda sizlerin beğenisine sunuyoruz. Her gün taze ve yöresel malzemelerle hazırlanan yemeklerimiz ile kaliteli ve doyurucu öğünler tüketebileceksiniz.

İşyerimizde hijyen kurallarına uygun şekilde üretim yapılmakta olup iş sağlığı ve güvenliği sağlanan bir ortamda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşteri kitlemizin yemek alışkanlıklarına uygun ürünler üreterek onlarla yıllarca sürecek ilişkilerimizi devam ettirme amacını gütmekteyiz. İşletmemiz için müşteri kitlesinin memnuniyeti çok önem taşımakta ve birinci sırada yer almaktadır. Bu sebeple kullandığımız malzemelere azami özen gösteriyor ve sürekli aynı tedarikçilerden alım yapıyoruz. Çünkü sağlığınız bizim için önemli. Kalıcı ve sürdürülebilir bir işletme olma yolunda adımlarımızı sağlam atıyoruz. Bu anlayışla da kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Özverili çalışarak sizlere temiz ve sıcak bir ortam sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Gelecekte de hijyen kurallarına uyarak taze ve lezzetli yemek çeşitleri ile sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Evlere sunduğumuz paket servisi ile de bizlere sipariş verebilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR