• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çorlu Daikin Airfel Yetkili Servis ( Bbt Teknik Isı )

Adres :

Reşadiye Mah. Fevzi Çakmak Cad. A Blok No: 60 Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fikret Kılıçaslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 561 33 89

Çorlu Daikin Airfel Yetkili Servis ( Bbt Teknik Isı ) olarak sizlere verdiğimiz hizmetin can alıcı noktalarından bir tanesi olarak gördüğümüz kalite standartlarını çok önemsiyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak sizlere memnuniyet sağlama noktasında gerekli adımları her daim hızlı bir şekilde atıyoruz. Süreç ilerledikçe üzerinde durduğumuz alanın önemi artıyor ve her zaman bu noktada ki ihtiyacı gidermek adına devreye girdik. Bizimle iletişime geçip bu ısı profesyonelliğini deneyimleyebilir ve kullandığınız kombilerinize bakım yaptıra da bilirsiniz.

Tekirdağ teknik servis alanında verdiğimiz hizmette her evde bulunması gereken kombi teknolojisini merkeze almış bulunmaktayız. Gün ilerledikçe yenilenen teknolojiye ayak uydurmak zorlaşıyor ancak biz bu noktada kombilerinizi her şekilde tamir edebiliyor eski haline getirebiliyoruz. Belli aralıklarda da bakımını yaptırmanızın büyük önem taşıdığını özellikle belirtmek isteriz. Çünkü zaman geçtikçe borularda ya da kullandığınız makinede oksitlenme, deforme olma ya da yanlış kullanımlardan doğan aksilikler doğabiliyor.

Sorunlarınızı gidermek adına daha sağlıklı, daha güvenli bir yaşam sağlamak adına değerli olan bu sektörün öncü ayaklarını oluşturuyor ve kullandığınız kombinin tam olarak verimli bir şekilde kullanılabilmesi için büyük enerji sarf ediyoruz. Karşılığını ise sizlerden almak istiyor ve sizinle beraber biz de her zaman mutlu olarak yolumuza devam edip daha da yüksek potansiyellere çıkmak istiyoruz. İrtibata geçerek kullandığınız aletin analizlerini yapabilir ve fikir edinebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR