• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çorlu Hyundai Özel Servis Birlik Oto

Adres :

Zafer Mah.şehit Yüzbaşı Yücel Kenter Cad.2a 3.blok No: 17 Yeni Sanayi Sitesi Çorlu Tekirdağ Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

İrfan Türkseven

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

irfanturkseven433@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 895 01 87

Whatsapp 2:

0 (538) 286 66 25

Otomotiv sektöründe servis ve tamir alanında sizlere hizmet sunan firmamız araçların arıza ve hasarlarının onarımı konusunda en başarılı çözümleri sizlere sunabilmektedir. 7 gün 24 saat yol yardım hizmetlerini de sizlere sunmakta olan firmamız bu konuda en etkili çalışmaları yapmakta ve deneyimli ekibi ile araçların onarım ve bakım işlemlerini başarılı şekilde yapmaktadır.

Araçların özellikle mekanik aksamlarında meydana gelen arızaların ve hasarların onarımı işlemlerinde deneyimli ekibimiz ve gelişmiş tamirhanemizde sizlere en başarılı hizmetleri sunmaktayız. Araçların motorlarında meydana gelen arızaların veya hasarların giderilmesinde deneyimli ustalarımız ve profesyonel ekibimiz ile başarılı çalışmaları yürütmekteyiz. Bu alanda profesyonel çalışmaları yaparak sizlere en etkili çalışmaları sunabilmekteyiz.

Çorlu Hyundai Özel Servisalanında araçların rutin bakım işlemlerini ve arıza ile kaza sonrasındaki hasarların giderilmesini sağlamaktayız. Parçaların onarımı ile değişimi konusunda profesyonel şekilde hizmetler sunmaktayız. Araçlarınız için orijinal veya san sanayi yedek parça teminini yaparak araçlarınız için onarım işlemlerini başarılı bir şekilde yapabilmekteyiz.

Sorunsuz bir şekilde araçların bakım işlemlerinin yapılması ve muayene öncesinde gerekli onarım ve hazırlık işlemlerinin yapılması da firmamız tarafından sağlanmaktadır. Oto servis ve tamirhane alanında uzman olan ve yıllardır bu alanda profesyonel hizmetler sunan firmamız tüm marka ve modellerdeki araçlara başarılı şekilde hizmetler sunabilmektedir. Konusunda uzman olan firmamız gerekli çalışmaları yaparak sizlere en etkili sonuçları deneyimli ekibi ile sunabilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR