• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çorum Mersin Kral Tantuni

Adres :

Yeni Yol Mahallesi Gazi Caddesi No: 3/c Çorum Merkez Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elvan Bahri Ceylan

E-Posta Adresi :

ercan1449@gmail.com

Benzersiz lezzetlerimizle uzun yılların tecrübesi ve deneyimini tercihe sunuyor, her damak zevkine özel tercihlerle menülerimizi zenginleştirmiş bulunuyoruz.

Sektöründe yola çıktığımız ilk günden bu yana tamamıyla doğal malzemeler kullanarak deneyimli ustalarımız tarafından özenle hazırlanmış ürünlerimizi servis ediyoruz. ürünlerimizin gerek kullanılan malzemeleri gerekse hazırlanış biçimleri ile hijyen olgusuna azami hassasiyet gösteriyor, malzeme tedarikinden masalara servisine kadar soğuk zincirin kırılmamasına dikkat ediyoruz. Ülke bazında tanınırlık kazanmış, sertifikalı, marka haline gelmiş ürünleri işletmemize dâhil ediyor, özellikle de et ve et mamullerinin seçiminde belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyoruz.

Sektörümüz içinde sürekli kendimizi geliştiriyor, çalışmalarımızı yenileyerek siz kıymetli müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmetler verme çabası içinde oluyoruz. Memnuniyetinizi önemseyerek sizleri firmamızın en değerli parçaları olarak görüyor, hoşnut olabilmeniz için dünya standartlarında uygulamalar getirmekten çekinmiyoruz. Sektörümüzde lider bir firma olmayı benimseyerek müşterilerimize yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet sunma ilkesiyle ilerliyoruz.

Alanında uzman, deneyim sahibi personellerimizle üst düzey performans gösteriyor, en yeni teknolojileri dahi oldukça kısa sürede hayata geçiriyor, her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşabilmek için çaba sarf ediyoruz. Lezzetlerimizi salonumuzda servis ettiğimiz gibi evlere ve iş yerlerine de siparişler ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR