• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Country Veteriner

Adres :

Sırapınar Mah. Beykoz Cad. No: 32/1 İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dila Ateşpare

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

countryveteriner@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 927 48 73

Bütün hayvanlara daha yüksek bir hayat kalitesi sağlama adına İstanbul evcil hayvan sektöründe faaliyetlerine devam eden Country Veteriner, ülkemizin en seçkin işletmelerini bir araya getiren dijital işletme platformu birmilyonnokta.com üyelerinden biri olarak da dikkat çekmektedir. İstanbul’un farklı yaşantısı ile dikkat çeken ilçelerinde Çekmeköy’de faaliyet gösteren Country Veteriner, sadece evlerimizi paylaşan kedi, köpek gibi hayvanlar üzerine değil, at, koyun, inek, boğa ve diğer çeşitli çiftlik hayvanları üzerine de uzmanlaşmış kadrosu ile dikkat çekmektedir.

Şehir merkezine uzaklığından dolayı özellikle ciddi yaralanmalara müdahalenin önemli olduğu durumlara karşı haftanın her günü, günün her saati hizmet veren veteriner kliniği, her türlü müdahalenin yapılması için gerekli ekipmana da sahip. Bu sayede çok ağır durumlardaki hayvanların bile hayatlarının kurtarılabildiği Country Veteriner, bölgede iyi tanınan ve saygı duyulan bir işletmedir.

At ve inekler için suni tohumlama konularında da hizmet veren klinik bunun yanında her türlü hayvan için diş muayenesi ve dental tedavi gerçekleştirmekte, bu sayede özellikle bu canlıların ileri yaşlarda sıkıntılar çekmelerinin önüne geçmektedir. İnsanlar gibi hayvanlarda da oldukça önemli olan aşılama işlemlerinin de gerçekleştirildiği klinikte, bütün hayvanların her türlü aşısı gerçekleştirilebilmektedir. İstenmeyen gebeliklerin önlenmesi için hem erkek hem de dişi hayvanların da kısırlaştırma işlemlerinin gerçekleştirilebildiği klinik, aynı zamanda özellikle evlerde bakılan hayvanların ihtiyacı olabilecek mama, oyuncak, taşıma kutusu gibi ihtiyaçlarında bulunabildiği bölgede az sayıda yerden biridir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler