• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Countryvet Veteriner Kliniği

Adres :

Merkez Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 14/a / Corner Apartments Sitesi Dükkan 1 İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Cengiz Aktaş

E-Posta Adresi :

kemervet@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 323 20 43

Dünya üzerinde sayısız canlı yaşamaktadır. Bu canlılar içerisinde insanların hayatına renk katan ve en yakın dostlarımız olarak tanımladığımız hayvanlar olmadan bir Dünya düşünmek imkansızdır. Countryvet Veteriner Kliniği olarak hayvan dostlarımıza yardımcı olabilmek için çalışmaktayız. Bu alanda sahip olduğumuz deneyimi ve uzmanlığı sizler için birleştirerek modern ve tüm ihtiyaçların karşılanabileceği bir klinik tasarladık.

Hayvanların da tıpkı insanlar gibi hastalanabileceği, canları yanabileceği ve kontrol edilmesi gerekmektedir. Çünkü yediği bir besinden oynadığı oyuncuğa kadar pek çok neden onların hayatlarını olumsuz olarak etkileyebilmektedir. Bunun yanı sıra büyüdükçe vücutlarında çeşitli değişimler meydana gelmektedir. Onların ihtiyaçlarını ve içgüdüsel olarak ne yaşadıklarının anlaşılması oldukça önemlidir.

Kliniğimizde dostlarınızın dilini en iyi şekilde anlayabilirsiniz. Ayrıca bizlerde küçüklükten büyümesinin her evresinde neler olacağına dair bilgilendirmekteyiz. Dönem dönem olmaları gereken aşılar ve düzenli kontrol ile de onlara en mükemmel yaşam alanını oluşturmanız için destek olmaktadır.

Aşının dışında kısırlaştırma işlemleri, evcil hayvan banyo ve kuaför, acil veterinerlik hizmeti de vermekteyiz. Bazı durumlarda ise cerrahi müdahaleler yapılması gerekmektedir. Modern ve gelişmiş ameliyathanemizde en iyi şekilde operasyonlar yapılmaktadır. Sonrasında ise en kısa sürede normal hayatına geri dönmektedirler. Ayrıca kliniğimizde ihtiyaç duyulan bütün ürünleri de bulabilirsiniz.

İstanbul evcil hayvan sahipleri oldukça avantajlı bir ildir. Çünkü her zaman ulaşabilecekleri kliniğimiz yedi gün yirmi dört saat hayvan dostları için çalışmaktadır. İçimizdeki aşk ile de çalışmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR