• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çözüm Yalıtım Ve Prefabrik Sistemleri

Adres :

Rızaiye Mahallesi Kıbrıs Şehidi Mehmet Güçlü Caddesi No: 58/d Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Düşmez

E-Posta Adresi :

erendusmez7373@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 890 00 95

Whatsapp 2:

0 (543) 299 49 37

Tüm Elazığ geneline hizmet vermekte olan firmamız Çözüm Yalıtım ve Prefabrik Sistemleri birmilyonnokta.com un üyesidir. Elazığ izolasyon mantolama yalıtım firmaları arasında firmamız başarılı hizmetleri ile kısa zamanda sözü geçen bir firma olmuştur. Firma olarak siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz: çelik çatı, prefabrik ev, çatı yalıtım sistemleri, çelik ev, ses yalıtım sistemleri, ısı yalıtım sistemleri, çelik konstrüksiyon sundurma uygulamaları ve su yalıtımı sistemleri.

Firma olarak her zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunma hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza yoğunlaştık. Firma çalışanlarımız eğitimli, tecrübeli, ihtiyaç odaklı çalışan ve sektöre emek vermiş kişilerdir. İmalat aşamasında kullandığımız tüm ürünler birinci kalitededir. Kullandığımız ekipmanlarımız teknolojik ürünlerdir. Isı ve ses yalıtımı ile hem yakıttan tasarruf etmeniz hem de evlerinizde sesten uzak rahat zamanlar geçirmeniz sağlanmaktadır.

Firmamız ilk işe başladığı zamandan bu yana hep yukarı eğimli bir grafik çizmiştir. Her zaman ihtiyaca yönelik hizmetler sunmuş, müşteri isteklerini iyi analiz etmiş ve müşterilerin tercih ettiği bir firma olmuştur. Firmamız sektörde lider konumdadır ve bu konumu korumak adına çok emek vermektedir. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını giderme, istenen tasarımları yapabilme ve bu sayede mutlu müşteri kazanabilme amacıyla gayret içinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bizleri arayarak randevu alabilirsiniz, firmamızı ziyaret ederek ürünlerimizi görebilirsiniz. Uyguladığımız uygun fiyatlarla bütçenize dost olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler