• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cristo Plastik

Adres :

İstoç Ticaret Merkezi 27. Ada No: 105 İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Ali Ocak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cristoplastik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 209 81 10

Whatsapp 2:

0 (541) 931 88 77

Whatsapp 3:

0 (532) 591 33 23

İstanbul Bağcılar’da faaliyet gösteren Cristo Plastik firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Plastik dünyada en çok kullanılan hammaddelerden birisidir ve pek çok alanda istifade edilmektedir. Firmamız plastiği eşsiz şekillerle bezemekte, evlerin, işyerlerinin, ofislerin, açık alanların vazgeçilmezleri olan saksılarla kullanıma sunmaktadır.

Saksılar birbirinden güzel çiçeklere ev sahipliği yapar. İçinde taşıdıkları çiçeklerle, bitkilerle eşsiz bir bütün oluşturarak çevre ve bahçe düzenlemelerinde, dekorasyonlarında önemli pay sahibi olurlar. İyi bir saksı hem içindeki bitkinin gelişimini destekler hem de daha güzel görünmesine yardımcı olur. Bu yüzden çok farklı saksı çeşitlerine ihtiyaç olmakta, firmamız geniş ürün yelpazesiyle bütün talepleri rahatlıkla karşılamaktadır.

İstanbul plastik sanayi sektörünün öncü firmalarından birisi olarak en kaliteli personellerle çalışmaya çalışıyoruz. Uzman kadromuz alanında deneyimli eğitimlerini tamamlamış, dinamik yapısıyla sürekli kendini geliştirmektedir. Güler yüzlü hizmet ayrıcalığını istisnasız bütün müşterilerimizle tanıştırmaktadır. Başarının kaliteli ekip çalışmasından geldiğinin bilinciyle eğitimlerimiz aralıksız devam etmekte, donanımlı ve nitelikli kadromuz her zaman işbaşında bulunmaktadır.

Firmamız her zaman en değerli varlıkları olarak müşterilerini görmektedir. Siz kıymetli müşterilerimizin memnun olabilmesi adına dünya standartlarında hizmet veriyoruz. Kaliteden kesinlikle taviz vermiyor, birinci sınıf ürünlerle yaşam alanlarınızı renklendiriyoruz. Sürekli kendimizi geliştiriyor, farklı renkler, desenler, ebatlar, ürün grupları ile bütün ihtiyaçlara çözüm üretiyoruz. Ürünlerimizin sadece kaliteli değil, estetik olmasına da dikkat ediyor, bütün bunları bütçe dostu fiyatlarla taçlandırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR