• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

C&s Döner

Adres :

Küçükbalıklı Mah. Şanlı Cad. No: 4 Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Bektaş - Ahmet Sarı

E-Posta Adresi :

crazy_man_fh@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 216 05 00

C&S Döner Bursa fastfood sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye’nin en geniş ticaret networkü olan birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden biridir. Ülkemizde en çok sevilen ve tüketilen sokak lezzetlerinden ve fastfood ürünlerinden olan et ve tavuk dönerin en güzel örneklerini müşterilerine sunmak için faaliyet gösteren işletme, bunun için en kaliteli malzemeleri kullanmanın gayreti içinde.

Bursa’nın en merkezi bölgesi Osmangazi’de müşterilerine kapılarını açan C&S Döner, müşterilerine ekmek arası ve dürüm seçeneklerinin yanında, farklı gramaj ve büyüklükte servisler sunabiliyor. Farklı iştah ve yeme kapasitesine sahip müşterilerinin karınlarını en lezzetli dönerleriyle doyurabilen işletme, bunun yanında nezih ve geniş, havadar salonu ile de konfor sunuyor.

Müşterilerine farklı boyutlarda ekmek ve lavaş arasında et ve tavuk döner sunan işletme aynı zamanda İzmir’in meşhur kumru sandviçi ve et İskender servisleri de gerçekleştirmekte. Kökeni Bursa’da bulunan İskender bölgenin simgesel lezzetlerinden biri olarak dikkat çekmekte ve C&S Döner’de müşterilerine sunduğu İskender’in kalitesiyle ve lezzetiyle gurur duymaktadır.

Bursa’nın en merkezi mekanlarından birinde bulunan restoranlarında misafir edemedikleri müşterileri için ev ve iş yerlerine paket servis hizmeti de sunan C&S Döner, müşterilerinin önemli gün ve organizasyonları için de sipariş kabul etmektedir. Sektörde uzun yıllar büyük tecrübe edinmiş personeli ile yüksek kaliteli malzeme ve et kullanımını bir araya getiren işletme, Bursa’da döner yemek için ilk tercih edilecek mekanlar arasında bulunmakta.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR