• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çumra Taksi

Adres :

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Caddesi No: 44 Konya » Çumra

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Çimen - Fatih Çatal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 402 77 72

Whatsapp 2:

0 (542) 318 10 48

Birmilyonnokta.com üyesi olan Çumra Taksi, Konya ilinde taksi sektöründe hizmet vermektedir. Kolay ulaşım imkanı sağlayan taksi, günümüzde büyük bir ihtiyaçtır. Biz, Konya ilinin Çumra ilçesinde, bu bölgenin güvenilir taksi firması olarak, alanında tecrübeli ekibimiz ile sizlere kaliteli bir hizmet sağlıyoruz.

İhtiyaç halinde sizlere bir telefon kadar yakınız. Klimalı ve konforlu araçlarımız ile, sizlere en kaliteli taksi hizmetini sunuyoruz. Ekibimizde yer alan şoförlerimiz; yol bilgisine hakim, deneyimli, güler yüzlü, profesyonel ve seçkin kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle taksi ihtiyacınız olduğunda, güvenle firmamızı tercih edebilir, bu güvenilir hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

7 gün 24 saat hizmetlerimizi sağlamaktayız. Bizler ulaştığınız zaman hızla aksiyon alıyor, belirttiğiniz adresten sizleri alıyor, güvenle dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz. Çumra ilçesinin tüm yollarına hakim şoförlerimiz, sizlere konforlu ve sorunsuz bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. Şehir içi ulaştırma hizmetimiz olduğu gibi, şehirlerarası ulaştırma hizmetimiz de bulunmaktadır. Hizmet ücretlerimiz de oldukça ekonomiktir.

Konya taksi sektöründe hizmet vermekte olan firmamız için, müşteri memnuniyeti büyük bir önem arz etmektedir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, korumak, sizlere en iyi taksi hizmetini sunabilmek temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Temiz, klimalı ve konforlu araçlarımız, güler yüzlü, alanında uzman ve deneyimli taksi şoförlerimiz, uygun fiyat politikamız ve hızlı hizmetimiz için gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimi öğrenmek, fiyat bilgisi almak ya da taksi hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR