• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Curcuna Kokoreç Pub

Adres :

Eskiçeşme Mah. Turgutreis Cad. No: 233/d Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Gündüler

E-Posta Adresi :

hasgunduler@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 065 66 65

Whatsapp 2:

0 (532) 135 32 96

Restoranlarda yiyecek tüketmek çoğu zaman insan sağlığı için büyük risk olarak görünür. Kullanılan malzemenin tazeliği, saklanma koşulları, hazırlandığı ortam gibi etkenler yiyeceğin kalitesini belirler. Hem lezzetli hem de kaliteli ürün bulmak çoğu zaman büyük araştırmalar gerektirir. Özellikle çocuklu aileler dışarıda yemek yerken tedirgin olmakta ve güven veren restoranları tercih etmektedir.

Bu kapsamdaki hizmetlerimizle sizlere kaliteli ve güvenilir ürünler üretmekte ve memnuniyetinizi son derece önemsemekteyiz. Muğla fast food sektöründe öncü olan firmamız sizlere kuzu kokoreç, midye, işkembe çorbası ve diğer çorba çeşitlerini sunmaktadır. Gece gündüz demeden taleplerinizi yerine getirmek için hazırda bekleyen ekibimiz, alo paket servisimiz ile hizmetlerimizi evinize taşımak için çalışmaktadır. Profesyonel iş anlayışla son derece hijyenik ortamlarda, leziz ürünler üretme misyonu ile adını yükseltmekte olan firmamız rakiplerine örnek olmaya devam etmektedir.

7/ 24 açık olan firmamız; alkol, yeme, içme ve eğlence denildiğinde akla gelen ilk adrestir. Yenilikleri takip ederek gelişmeye, ürün yelpazemizi genişletmeye ve sizlere kaliteli ürünler sunmaya her daim devam ederek, fiyatlarımızla yüzünüzde tebessüm olmak için çalışmaktayız.

Çocuklarınıza güvenle yedirebileceğiniz, tertemiz ortamlarda hazırlanan midye dolmalarımız işinde uzman ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Seçkin malzemelerle hazırladığımız yiyeceklerin, sizler tarafından yüksek talep görmesinden büyük bir gurur duymaktayız. Dinamik ve hırslı ekibimiz, sektörün lider firmalarından biri olma hedefi ile sizlere hizmetlerimizi büyük bir heyecan eşliğinde sunmaya devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR