• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cyd Koltuk Yıkama

Adres :

- Kırıkkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Aydemir

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 342 76 09

Temizlik sektöründe hizmette sınır tanımayan Cyd Koltuk Yıkama isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Koltuk, kanepe, yatak, sandalye, çekyat gibi eşyalarınızı güvenle temizlenmesini istiyorsanız doğru adres olduğumuzu düşünüyoruz. Özenle ve titizlikle çalışmakta olan çalışanlarımız ile eşyalarınızı özenle temizliyor, mutluluğunuza mutluluk katıyoruz.

Kırıkkale temizlik sektöründe hizmet vermekte olan firmamız eşyalarınıza titizlikle yaklaşmaktadır. Özellikle içerisinde bulunduğumuz Covid - 19 salgını döneminde endişelerinizi bir kenara atabilirsiniz. Bu noktada da her zamankinden daha özenli ve titiz davranmaktayız. Buharlı temizleme sistemimiz ile eşyalarınız tertemiz ve son derece hijyenik olacaktır.

Evinizdeki her eşyayı temizleyecek enerji bulamayabilir, ‘acaba yeterince temiz oldu mu’ endişesine kapılabilirsiniz. Bu noktada firmamız sizler için var. Evinizdeki koltuk, sandalye, kanepe, yatak, çekyat gibi eşyaları buharlı temizleme sistemimizle özenle temizliyoruz. Bu sayede siz yorulmadan eşyalarınız pırıl pırıl ve tertemiz size teslim ediliyor. Aynı zamanda uygun fiyatlarımız sayesinde cebiniz yanmadan en güzel temizliğe ulaşmış oluyorsunuz.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Müşteri memnuniyetini bir firmanın en önemli ilkesi olduğuna inanıyor, buna uyarak siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak adına çok çalışıyor ve gerekli yatırımları gözümüz kapalı yapıyoruz. Eşyalarınızı teslim aldığımızda içiniz ferah olacak, teslim aldığınızdaysa temizliğiyle gözleriniz kamaşacak, mutluluktan havaya uçacaksınız. Hem yorulmamış olacaksınız hem de eşyalarınızı özenle temizlenmiş halde güvenle teslim alacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR