• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

D & D Garage

Adres :

Huzurevleri Mahallesi 77162 Sokak Parıltı Apartmanı Altı No: 18 C Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doğuş Diril

E-Posta Adresi :

dogusdiril@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 849 01 04

D & D Garage birmilyonnokta.com un üyesidir. Adana otomotiv sektörü içinde verdiği hizmetlerle adından sıkça bahsettiren firmamızda siz değerli müşterilerimiz için iyiyi yapma çabasıyla çalışmaktayız. Firmamız sizler için; gizli özellik açma işlemler, body kit uygulama, oto elektrik uygulama, eri görüş kamerası, park sensörlü uygulaması, oto far aydınlatması ve klima gazı dolumu hizmetleri bulunmaktadır. Tüm Çukurova ve çevresine hizmet eden geniş bir müşteri ağına ve geniş bir servis ağına sahip bir firmayız.

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Çalışanlarımız her marka model araç konusunda tam bilgili be donanımlı, genç, dinamik, gerekli sertifikalara sahip, güler yüzlü ve uzman kişilerdir. Yapılan işlemlerin hepsinde çözüm odaklı yaklaşımları ile müşterilerin neye ihtiyacı olduğu konusunda analiz edip ona göre en uygun olan işlemi yaparlar. Uygulamalarda kullandığımız tüm ürün ve malzemeler en kaliteli malzemelerdir.

Firmamız uzun zamandır sektörde yer alan ve hizmetleri sayesinde öncü vasıfta bir firmadır. Emeklerimiz başarılarımızın göstergesidir. Her zaman en iyi hizmeti verme çabasıyla çalışan ekip arkadaşlarımız müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmışlardır. Bütçeye dost tavır içinde olan firmamızda tüm uygulamalar en uygun fiyatlardan müşterilerimize sunulur. Bizlere aracını gönül rahatlığı ile bırakan müşterilerimiz işlerini halledip araçlarına tüm uygulamalar yapıldıktan sonra gelip alırlar. Sizler de bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, uygun fiyatlı tüm uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR