• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dağ Silah

Adres :

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Karadayı Apartmanı No: 10/b ( Yeni Hayat Hastanesi Yanı ) Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Dağ

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 897 20 07

Osmaniye hizmet alanında uzun yıllar boyunca çalışarak elde etmiş olduğu deneyimleri ile sunduğu hizmetlerle adından sık sık söz ettiren firmamız Dağ Silah birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır.

Sizler için silah tamiri hizmeti, silah bakımı hizmeti, silah kaplama hizmeti, silah aksesuarları satışı, silah boyama hizmeti ve gravür hizmeti gibi daha pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. İşimizi özenle yaparak hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir problem yaşamaları durumunda yanlarında olarak problemi kısa süre içinde ortadan kaldırıyoruz. Müşterilerimizden almış olduğumuz dönüşler doğrultusunda kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Silah tamiri ve bakımı hizmeti vererek silahınızın bir sorunu olup olmadığını tespit ediyoruz. Eğer bir sorunu varsa bu sorunu kısa süre içerisinde hallederek silahınızın ilk günkü haline gelmesini sağlıyoruz.

İstediğiniz modelde, malzemede ve renkte silah kaplaması işlemleri yapıyoruz. İşlemlerimiz sırasında her zaman en kaliteli olan malzemeleri tercih ederek uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için telefon numaralarımızdan her zaman bizi arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz. İsterseniz iş yerimizi ziyaret ederek de hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR