• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Daima Genç Güzellik Salonu

Adres :

Babataşı Mah. Mustafa Kemal Bulvarı Maliye Kavşağı No : 78/2 Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Genç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@daimagencguzellik.com

Whatsapp 1:

0 (545) 698 48 48

Daima Genç Güzellik Salonu olarak Fethiye üzerinde bulunan salonumuzun çalışmalarını birmilyonnokta.com üzerinden tanıtmaktayız. Canlı, sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olmak herkesin hayali… Peki, canlı ve bakımlı bir cilde sahip olmak için evde yapılan işlemler yeterli mi? Cildiniz için çeşitli bakım yöntemlerini deneyebilirsiniz. Fakat evde yaptığınız işlemler her zaman istediğiniz sonucu almanız için yeterli olmayacaktır. Bu nedenle profesyonel destek almanız gerekecektir. Güzellik salonumuzda profesyonel ekibimizle cildinizin ihtiyacı olan bakım hizmetini sunmaktayız.

Güzellik salonumuzun verdiği hizmet sayesinde her zaman bakımlı, sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Uzman kadromuzla verdiğimiz hizmetler arasında epilasyon, buz lazer, klasik cilt bakımı, Amerikan cilt bakımı ve cilt gençleştirme bakımı bulunmaktadır. Akne ve leke bakımı, Hollywood bakımı, yüz toparlama, lifting, kalıcı makyaj gibi işlemler de ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor.

Alanında uzman kadromuz sayesinde salonumuzda geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Daha sağlıklı, genç, bakımlı, canlı ve güzel bir cilde sahip olmak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz işlem öncesinde öncelikle gerekli kontroller yapılır. Yapılan kontroller sonrasında cilt için nasıl bir işlemin uygulanması gerektiği belirlenir. Güzellik salonumuzda müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz gibi müşterilerimizin sağlığını da korumaya özen gösteriyoruz. Sağlığa uygun koşullarda aldığımız önlemler doğrultusunda işlemleri gerçekleştiriyoruz. Yüksek kaliteye sahip cihazlar ve ürünlerle profesyonel güzellik hizmeti veriyoruz. Muğla güzellik merkezi sektöründe doğru ve uygun fiyatlı çalışmalarımızdan güvenle faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR