• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dak Tarım

Adres :

Nacak Köyü Kırklareli » Babaeski

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Bulu

E-Posta Adresi :

daktarim@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 799 00 95

Kırklareli’nin Babaeski ilçesinde bulunan Dak Tarım firmamız birmilyonnokta.com un üyesidir. Kırklareli hayvancılık sektöründe ilerlemiş illerimiz arasındadır. Hayvancılık ilin önemli geçim kaynaklarından biridir. Kırklareli’nin nerdeyse yarısına yakını tarım ve hayvancılıkla geçinmektedir. Firma olarak kuzu çevirme hizmeti, merinos koyun ve kuzu satışı, damızlık koyun yetiştiriciliği ve satışı, karkas et satışı gibi hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Firma olarak hayvanlarımızı tamamen doğal besinlerle açık alanlarda beslenmelerini sağlayarak yetiştirmekteyiz. Hayvanların düzenli olarak veteriner kontrolleri yapılmaktadır. Hangi küçükbaş hayvanın hangi besinle beslenmesi gerektiği, aşıları, hastalıkları, gelişimleri sürekli takip edilmektedir. Bu anlamda çalışan personellerimiz belli eğitimlerden geçirilerek çalışmaya başlarlar. Hayvan bakımı ile ilgili tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek faydalı olacağını düşündüğümüz tüm uygulamaları firmamızda faaliyete geçiriyoruz.

Karkas et; hayvanların deri, sinir, yağ kısmı üzerinde olan et ve kemikten oluşan bölümlere verilen isimdir. Günümüzde et fiyatları makul düzeylerin üzerindedir. Kuzu yetiştiriciliğinde pek çok farklı yöntemler kullanılmaktadır. Firmamız yetiştiricilik konusunda tüm yöntemler arasında en çok verim alınanı seçmektedir. Bu yöntem kuzuların cinsine göre de değişmektedir. Firmamızda saydığımız tüm hizmetlerin müşterilerimize en uygun fiyat politikası ile satışı yapılmaktadır. Yıllardır sektörde çalışmalarına devam eden firmamız müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından vazgeçmeden müşterilerin güvenini kazanmıştır. Sektörde öncü konumda kalmak ve sürekli ilerleyebilmek için tüm gayretimizle çalışmalarımız devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR