• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dalaman Tatlıses Çiğköfte

Adres :

Ege Mahallesi Yağmur Sokak No: 1 Muğla » Dalaman

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Mert Ayan - Şenol Ayan

E-Posta Adresi :

yasin-ayann@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 647 03 10

Muğla fast food sektöründe faaliyet göstermek üzere sektöre adımını atan firmamız; çiğ köfte geleneğimizi yurt içi ve yurt dışında başarı ile temsil eden Tatlıses Çiğ Köfte’nin bayiliğini yapmaktadır. Adımız ile siz değerli müşterilerimizin gönlünde bir güven markası olarak yer eden Tatlıses Çiğ Köfte; içli köfte, sufle, helva, katmer, lahmacun, pide ve künefe gibi pek çok yöresel lezzetimizi de bünyesinde barındırmaktadır.

Firma olarak ilkeli, dürüst ve etik bir ticari anlayışı benimseyerek sektöre adımımızı attık. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışımızdan asla ödün vermedik. Hijyenik ve temiz bir ortamda hizmet sunarak siz değerli müşterilerimizin gönlünde taht kurduk. Sektördeki rekabet ortamına rağmen en çok sevilen ve en çok tercih edilen firma olarak liderlik bayrağını taşıdık. Bugün geldiğimiz noktadaki konumumuzun sürekliliğini sağlamak firmamızın öncelikli hedefidir.

Firmamızda satışını yaptığımız Tatlıses çiğ köfte alanında uzman çiğköfte ustaları tarafından özenle yoğrulmaktadır. Üretimler günlük ve taze olarak yapılmakta ve aynı gün içinde bayiliğimize gelmektedir. Bununla birlikte üretim, paketleme ve dağıtım aşamaları HAACP, ISO ve gıda güvenliği şartlarına, TSE standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Üretim esnasında kullanılan bulgur, salça, isot, nar ekşisi vb. gibi malzemeler yöresel ürünler olup doğal üretim yapan yerlerden tedarik edilmektedir. Dolayısıyla firma olarak amacımız lezzet ve kalite standartlarımızı koruyarak sürekliliğimizi devam ettirmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR