• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Damak Dondurma Tatlı & Pasta

Adres :

5. Temmuz Kurtuluş Cad. Ünsal Mah. Mehmet Sarı Apt. No: 147/a Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Aksoy

E-Posta Adresi :

mehmetaksoy5251@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 384 57 67

Kepez’de hizmet vermekte olan firmamız Damak Dondurma Tatlı & Pasta birmilyonnokta.com un üyesidir. Antalya pasta ve pastane firmaları arasında verdiği hizmetlerle çok beğeni kazanan firmamızda kaliteye, tazeliğe ve lezzete çok önem verilmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için firmamızın sunduğu hizmetler; dondurma çeşitleri, pasta çeşitleri, tasarım pastalar, ekler, düğün ve nişan pastaları, baklava çeşitleri, kuru pasta çeşitleri, tulumba ve ıslak kek olarak sayabiliriz.

Lezzetleriyle kendini kanıtlamış olan firmamız ürünlerinde kaliteye büyük önem vermektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir. Firmamızda hijyen taviz verilmeyen konulardan biridir. Mutfak çalışanlarımız bone ve maskeyle çalışmaktadır. Ürünler üretilirken kullanılan aletler sık sık temizlenmektedir. Çalışan personellerimiz gereken tüm eğitimleri almış, uzman ve yıllardır sektöre emek vermiş kişilerdir. Çalışanlarımız sürekli gelişim prensibiyle hareket etmektedir. Firmamız zaman içinde müşterilerimizin güvenini kazanmayı bilmiştir. Müşteri kitlemiz her geçen gün artmaktadır.

Firma olarak faaliyetlerimize başladığımız tarihten itibaren bugüne kadar her zaman kendini geliştiren, yeniliklere önem veren bir firma olduk. Bu sayede sektörde öncü konuma kısa zamanda ulaştık. Bu konumumuzu korumak ve sektörde daha fazla başarıya imza atmak adına çalışmalarımıza tüm hızla devam etmekteyiz. Bizleri arayarak her türlü tasarım pastayı sipariş edebilirsiniz. Hayal ettiğiniz her pastayı sizler için yapıp hızlı servis ağımızla teslim ederiz. Uygun fiyat politikamızdan yararlanmanız için sizleri firmamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler