• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Damla Su Arıtma

Adres :

İdil Caddesi Şeyh Sıraç Cami Karşısı No: 33 Cizre Şırnak » Cizre

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Salih Delin

E-Posta Adresi :

sdelin872@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 425 36 73

Şırnak alışveriş sektöründe yer alan firmamız uzun yıllardan beri başarılı hizmetler yürüterek müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Alışveriş sektörü son derece geniştir, biz de bu geniş sektöründe su arıtma cihazlarının satışını gerçekleştiriyoruz. Hayatımızda yer alan ve tartışılmaz en önemli ihtiyaçlarımızın başında gelen suyu musluklardan güvenli şekilde içmemizi sağlayan arıtma cihazları günümüzde büyük talep görmektedir.

Hazır su almak zorunda kalmadan musluklarınızdan gelen suyu sağlıklı hale dönüştüren sistem ile hastalıklardan uzak durarak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Damacana suların ne kadar temiz olduğunu bilmiyoruz, özellikle son zamanlarda ortalıkta dolaşan söylentiler de göz önünde bulundurulursa pek sağlıklı olduğu düşünülemez. Tüm bu şüphelerle yaşamaktansa firmamızdan bir su arıtma cihazı talep ederek evinizde akan suyu sağlıklı hale getirerek tüketmenizi öneriyoruz. Hem sağlığınız için hem de bütçeniz için yapacağınız en doğru çözüm su arıtma cihazıdır. Firmamız tarafından satılan su arıtma cihazları birinci kalitedir.

Kalitemizden hiçbir şekilde taviz vermiyoruz ve başarımızı kalitemiz ile ön plana çıkartıyoruz. Aynı zamanda güvenilir hizmetler sunarak müşterilerimiz ile aramızda kuvvetli bir bağ oluşturuyoruz. Sektörde ki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek başarımıza başarı katmayı ihmal etmiyoruz. Teknolojiden de fayda sağlayan firmamız hem iş kolaylığı sağlamakta hem de zamandan büyük oranda tasarruf ederek rakiplerini geride bırakmaktadır. Hizmetlerimizi oldukça uygun fiyatlarla sunarak sizlerin avantajını sağlıyoruz. Kısacası sektörün en iddialı firması olarak hizmetlerimizi 7/24 gerçekleştiriyoruz. Hizmet talebinde bulunmak için bizlerle iletişime geçin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR