• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Datça Yerel Lezzetler

Adres :

Datça Muğla » Datça

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferit Kural

E-Posta Adresi :

eminvana@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 131 25 48

Whatsapp 2:

0 (532) 597 86 68

Dünyada artan nüfus popülasyonuna paralel olarak insanların tüketimi noktasında ihtiyaç duyulan gıda miktarı da her geçen gün biraz daha artmaktadır.

İnsanlar, günlük hayatlarını idame ettirirken temel ihtiyaçları olan yemek olgusunu aradan çıkarılması gereken bir durum olarak görmektedir. Oysa eski zamanlara doğru şöyle bir yolculuk yapıldığında, yemek yemenin başlı başına bir faaliyet olduğu görülmektedir. Bu farklılığın ortaya çıkmasının temel sebebi ise yoğunlaşan hayat, buna bağlı olarak zamanın kullanımının insan yönetiminin dışına çıkmasıdır.

Büyük bir hızla değişim gösteren bu yeni hayat anlayışı ile birlikte doğal olarak ortaya çıkan en önemli sektörlerden bir tanesi de fast food işletmeciliğidir. Fast food kültürü özellikle yeni nesillerimiz arasında hızla yayılan ve kabul gören bir hazır gıda sunumu olarak değerlendirilse de aslında geleceğimizi oluşturacak olan çocuklarımızı direk etkileyen önemli bir alandır. Anadolu kültürümüzün gereği olan günlük ev yemeklerinin yerini alan bu yeni anlayışın etkilerini iyi değerlendirmeliyiz. Bu kadar önemli olan bir konuda; kalite, güven, hijyen ve yasal prosedürleri doğru bir şekilde uygulayarak muhafaza edilen ürünü insanların tüketimine sunabilmenin sorumluluk bilincinin gereği olduğunu bilerek hareket etmeliyiz.

Biz, Muğla fast food sektörünün öncülerinden olmayı amaç edinmiş bir firma olarak; müşterilerimize yukarıda özelliklerini genel olarak belirttiğimiz ürünleri sunabilmenin yanında lezzet ve memnuniyet noktasında da kusursuz bir anlayışla hizmet etmeyi bir görev kabul ediyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizi de bu değerlerimize ortak olmaya davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR