• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Davies Kuaför

Adres :

Özgürlük Mahallesi N. Kemal Bulvarı Konak Apt. No: 42/ Kat. 1özdilek Avm Karşısı Kepez Antalya Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Miraç-canan Erdem

E-Posta Adresi :

mehmetmirackuafor@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 532 54 22

Whatsapp 2:

0 (545) 532 54 22

Saç tasarımı ve makyaj ile kişisel bakım alanında sizlere en başarılı hizmetleri sunan güzellik salonumuz bu alandaki başarılı çalışmaları sizlere sunabilmektedir. En güzel saç tasarımı, renk değiştirme ve saç bakımı konusunda başarılı hizmetleri profesyonel ekibimiz ile sizlere sunmaktayız. Saç stilinizde değişiklik veya özel günleriniz için tercih edeceğiniz saç tasarımı uygulamalarını profesyonel şekilde sizlere sunabilmekteyiz.

Saç tasarımı yanında kaynak ve mikro kaynak gibi uygulamaları da başarılı şekilde yapmakta olan güzellik salonumuz saç tasarımınızın en güzel şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Düğün ve nişan gibi günlerde sizlere en özel ve profesyonel saç tasarımlarını deneyimli ekibimiz ile sunmaktayız. Ayrıca makyaj konusunda da en başarılı çalışmaları da yapabilmekteyiz.

Antalya kuaför ve güzellik salonu olarak sizlere en başarılı şekilde saç tasarımı yapmanın yanında en güzel makyaj uygulamalarını da yapabilmekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile sizlere özel makyaj çalışmalarını yaptığımız salonumuzda kaç ve kirpikleriniz için en başarılı uygulamaları da yapabilmekteyiz. 3D kıl tekniği ile oldukça başarılı güzellik uygulamalarını sizlere sunuyoruz.

Profesyonel bir şekilde saç tasarımı ve makyaj uygulamalarının yanında kişisel bakımınız için pedikür ve manikür işlemleriniz de alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Saç bakımı ve cilt bakımı ile epilasyon konusunda sizlere oldukça başarılı şekilde hizmetler sunmakta ve bu alandaki en başarılı çalışmaları deneyimli ekibimiz ile yaparak sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR