• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Davutlar Mobilya

Adres :

Davutlar Sanayi Sitesi No: 18 Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Demirel

E-Posta Adresi :

huseyindemirel09@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 693 12 45

Evlerimizin vazgeçilmezi olan her çeşit mobilyanın üretildiği firmamız Davutlar Mobilya birmilyonnokta.com un üyesidir. Aydın mobilya sektöründe sözü geçen firmamızın siz değerli müşterilerimize sunmakta olduğu hizmetler; birbirinden şık gömme dolaplar, TV ünitesi, mutfak dolabı, modern panel kapı imalatları, banyo dolabı ve özel ölçü mobilya imalatı olarak sayabiliriz.

Firmamızdaki mobilyalar hem eşyalarımızı koymak üzere tasarlanmakta hem de estetik açıdan da istenen tarzda tasarlanmaktadır. İster hazırda bulunan modellerden beğenip satın alabilir, isterseniz daha önceden görüp beğendiğiniz modellerden özel ölçü vererek yaptırabilirsiniz. Her iki şekilde de müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firma olarak müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmete çok önem vermekteyiz. İmalatını yaptığımız tüm ürünler için birinci kalite malzemeler kullanırız. Müşterilerimizin istedikleri ürünlerin imalatı sonrasında istenen adrese teslimatı ve kurulumu da çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Daha sonrasında yaşanacak herhangi ir olumsuz durumda da satış sonrası hizmet sunmaktayız. Çalışanlarımız eğitimli, sektöre emek vermiş deneyimli kişilerdir.

Firma olarak her zaman en iyi hizmeti vermek amacıyla çalışmalarımıza hız kesmeden devam ettik. Firmamız sektörde öncü konumda olan bir firmadır. Sektöre çok emek vermiş olan firmamız her zaman başarılarıyla yukarı ivmeli bir grafik çizmiştir. Müşterilerimize sunduğumuz her hizmette uygun fiyat politikasını benimseyerek çalışmış ve müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarmış bir firmayız. Ürünlerimizi görmek üzere sizleri firmamıza bekleriz, irtibat numaralarımızdan ulaşarak bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler