• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Day Ocakbaşı Et Mangal

Adres :

Altınkale Mah. Şehit Mustafa Gürcan Cad. No: 110/a Antalya » Döşemealtı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Yeşiltaş

E-Posta Adresi :

gokhann6307@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 939 94 52

Şüphesiz her kebap tutkunu en az bir kez ocakbaşına gitmiştir. Ustasının elinde leziz tatlara dönüşürken etler, dostlarla muhabbet ne de güzel gider ocakbaşında… Hem gözünüzün önünde pişen etler hem de dostların eşlik etmesiyle ocakbaşları hiç ama hiç eskimez. Ocakbaşı Osmanlı’nın son zamanlarında Adana, Hatay, Gaziantep gibi şehirlerde ortaya çıkmıştır. İlk çıkış amacı esnafların geniş mekânlar tutacak durumu olmayan kebap ustaları, tek bir ocağın başında insanların toplandığı yiyenin kalkıp, kalkanın yerine başkalarının geldiği yöntemi bularak kebaplarını satmışlardır. Kebabın tadını alanlar bir daha vazgeçememiş ve gün geçtikçe ocakbaşı kültürü yaygınlaşmıştır.

Day Ocakbaşı Et Mangal olarak Antalya restoran sektöründe hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden beri siz değerli müşterilerimize daima kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan restoranımız mutfağındaki hijyen, mükemmel servis anlayışı ve üstün hizmet kalitesiyle sektörde yerini almıştır. Restoranımızda kullandığımız etleri usta kadromuzla birlikte işleyip, enfes tatlar sunuyoruz. Zengin menü seçenekleri ile her damak tadına hitap ediyoruz.

Day Ocakbaşı Et Mangal olarak menümüzde sırım kebabı, kaburga sarma, pirzola ızgara, ızgara köfte, patlıcan kebap, domates kebap, Urfa kebabı, Urfa ciğer kebabı gibi daha birçok ızgara çeşitleri, pide çeşitleri, et ürünleri yer almaktadır. Mekânımızda kapalı aile salonu, toplantı salonu, düğün & tören salonu, kır bahçesi mevcuttur. Kendin pişir kendin ye şeklinde hizmet vermekteyiz.

Ocakbaşı kültürünün ve eşsiz lezzetlerinin sunulduğu Day Ocakbaşı Et Mangal ‘ a her zaman bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR