• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dayeni Mobilya

Adres :

Bağlar Mahallesi Yavuz Selim Caddesi No: 56/a Sakarya » Erenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahadır Sili

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 802 95 15

Sakarya'da kaliteli ve güvenilir bir şekilde mobilya hizmeti sunmakta olan Dayeni Mobilya isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandırmış olan firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır. Günümüzde mobilya çeşitleri bizler için oldukça önemli ve gereklidir. İlk zamanlarda icat edildiğinde insani bir ihtiyaç olarak icat edilmiş ve kullanıma sunulmuştur. Ancak daha sonraları ev dekorasyonunun son derece şık olması ve göze gelmesi için birçok çeşit ürün tasarlanmış ve üretilmiştir.

Her bireyin zevkine ve ihtiyacına göre üretilen ürünler Türkiye'nin her iline gönderilerek satışa sunulmaktadır. İnsanlar mobilya alışverişi yaparken öncelikle fiyata ve daha sonra da aldıkları mobilyanın evlerine ne kadar uygun olup olmadığını değerlendirirler. Bu konuda firmamız gene müşterinin yüzünü güldürmeyi ihmal etmiyor ve oldukça uygun fiyata son derece şık mobilyalar temin ediyor.

Sakarya mobilya, yatak odası takımı, yemek odası takımı, oturma grubu, mutfak masası, çocuk odası, genç odası, bebek odası, ofis mobilya takımları gibi birçok kaliteli ve uzun ömürlü ürünü ile hizmetinizdedir. Tüm ürünlerinin garantisini veren firmamız vade farksız taksitler ile ürün satışı yapmaktadır. Özellikle evlilik düşünen çiftler için oldukça uygun fırsatlar ile firmamız müşterisinin yüzünü güldürmeye geliyor. Kaliteli ve güvenilir hizmet sunmakta olan firmamız uzun ömürlü ve şık mobilyalarını oldukça uygun fiyata satışa sunmaktadır. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizleri takip ederek satmakta olduğumuz tüm mobilyaların görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Yedi yirmi dört saat aralıksız mobilya hizmeti sunmakta olan değerli firmamıza iletişim numarası üzerinden ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sosyal medya hesabınız üzerinden oturduğunuz yerden mobilya alışverişi yapabilir kredi kartı veya taksit yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. Şık ve renkli ürünlerimiz ile evinizi renklendirmeye geliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR