• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Daylight Gülcan Çakmak Beauty Studio

Adres :

Semerciler Mah. Emeci Sok. 1/20 Hızal Apt. ( Şark Caddesi Yakındayız Bosch Bayi Yanındayız ) Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülcan Çakmak

E-Posta Adresi :

glcnckmk54@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 671 40 54

Daylight Gülcan Çakmak Beauty Studio iş yerimiz www.birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Güzel görünmek, daha genç ve alımlı bir görünüme sahip olmak herkesin hakkıdır. Üstelik bunları en doğal ve vücuda zarar vermeyecek şekilde yapabilmek kalıcı ve doğal güzel görünmenin yoludur.

Fakat her ne kadar güzel bir görünme kavuşulmak istense de bunun için bir takım yollara başvurabillmek ve bunu sağlıklı bir şekilde yapan bir yeri bulabilmek oldukça zor olmaktadır. Bizler de siz değerli müşterilerimiz için sağlıklı yollar ile doğal güzellik sahibi olabilmenize yardımcı olmak amacıyla Sakarya güzellik merkezi sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Deneyimli, işinde uzman, özenle ve titizlik içerisinde çalışan, güler yüzlü, her zaman memnun müşteri anlayışı içerisinde hizmet veren çalışma ekibimiz ile sizlerin yanınızda olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Hizmetlerimiz içerisinde doğal dudak renklendirme, kirpik lifting, lazer epilasyon, kırışıklıkları minimum seviyeye indirme yolları, çeşitli doğal yollar ile cilt bakım ve microblading gibi pek çok çeşitli güzellik yollarımız bulunmaktadır.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile göz yumulmayan işletmemizde her bir ayrıntıyı özenle temizliyor ve sizler için steril bir hale getiriyoruz. Kullandığımız tüm malzemelerimiz de her bir seans sonrası özenle temizlenerek bir sonraki müşterimiz için hazır halde bekletilmektedir. Bizler için sadece sizlerin güzelliğinize güzellik katabilmek önemli değil bunu en sağlıklı yollar ile yapabilmek önemlidir. Bu sebeple de sağlığınız için her bir ayrıntıyı düşünerek tüm tedbirlerimizi alıyoruz.

Hizmet verdiğimiz bu sektör içerisinde her zaman sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunabilmeyi amaçladık. Bu amaç doğrultusunda da sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Cildiniz ve güzelliğiniz için kaliteli aynı zamanda da güvenilir hizmet veren güzellik merkezi arayan müşterilerimizi en uygun fiyata hizmet seçeneğimiz ile ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR