• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

D'c Kuaför Salonu

Adres :

Yeşilyurt Mah. Şifa Cad. Moda Evler 3/4 ( Yeni Numune Hastane Karşısındayız ) Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Canan Kavaklıoğlu

E-Posta Adresi :

hcanank@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 921 58 59

Saç bakımını ve bakımlı olmayı seven kadınların tercih ettikleri firmamız D’c Kuaför Salonu birmilyonnokta.com un üyesidir. Sivas kuaför sektörü ihtiyaca göre şekillenen bir sektör olduğundan her geçen yıl sayıca artmaktadır. Firmamızda siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz; tesettür gelin başı, türban tasarımı, saç tasarımı, saç keratin bakımı, kalıcı makyaj uygulamaları, brezilya fönü uygulaması ve kaş tasarımı olarak sıralayabiliriz.

Firma olarak temizliğe çok önem vermekteyiz. Her müşteri sonrasında kullanılan malzemeler mutlaka dezenfekte edilmektedir. Bizler müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sürdürmekteyiz. Memnun müşteri bize göre devamlı müşterilerdir. Firma olarak zaman içinde müşterilerimize kocaman bir aile olmasını başardık. Sunduğumuz hizmette her zaman kalite ön plandadır. Ekip arkadaşlarımız gerekli eğitimleri almış, hijyene önem veren, güler yüzlü, dinamik, sektöre emek vermiş ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Geniş bekleme alanımız ve uygulamaların yapıldığı ferah salonumuz hem dinlenebileceğiniz hem de kahvenizi yudumlarken sohbet edebileceğiniz nezih mekanımız çok beğenilmektedir. Usta ellere emanet edilen saçlarınız için yapılan her işlem hayalinizi yansıtacaktır.

Firmamız çalışmalarında hep daha iyiyi yapma amacında olmuştur. Bu amaç doğrultusunda firmamız kısa zamanda sektörde parlamış ve lider konuma yükselmiştir. Başarı grafiğimiz yükselme eğilimi göstermektedir. Müşterilerimiz için sürekli makul fiyatlardan hizmetlerimizi sunmamız müşterilerimizin bizleri tercih etmesinde önemli etkenlerden biri olmuştur. Bizleri arayarak bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz. Sivas’ta geniş bir müşteri kitlemiz bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler