• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dede Breakfast

Adres :

Sinanpaşa Mahallesi Hacı Mustafa Sokak No: 43/a İstanbul » Beşiktaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tunç Turan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 397 48 68

İstanbul restoran alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimlerle profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Dede Breakfast birmilyonnokta.com bünyesinde çalışmalarını sürdüren başarılı isimler arasında yer almaktadır.

Şık, modern, sevimli ve nezih restoranımız ile sizlere sevdiklerinizle beraber kaliteli vakit geçirebileceğiniz bir ortam sunuyoruz. Çeşit çeşit lezzetlerin bulunduğu serpme kahvaltımızı en güzel sunumlarla masanıza getirerek sizleri memnun ediyoruz.

Restoranımıza gelen müşterilerimizi her zaman en güzel şekilde karşılıyoruz. Damak zevklerine uygun tercihler yapmalarında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Dede Breakfast firması olarak müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden %100 mutlu bir şekilde ayrılmaları için elimizden geleni yapıyoruz.

Restaurantımızın temizliğine çok dikkat ediyoruz. Yemeklerimizi büyük bir titizlikle hazırlayarak her türlü hijyen kuralına uyuyoruz. Müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu ve olumsuz geri dönüşlere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek için her zaman çok çalışıyoruz.

Fiyatlarımızı her zaman uygun oranlarda tutarak lezzetlerimizi herkesin tatmasını sağlıyoruz. Sene içerisinde sürekli kampanyalar yaparak da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Yemek çeşitlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da uygun fiyatlı lezzetlerimizden en iyi şekilde yararlanmak için bizi telefon numaralarımızdan her zaman arayabilir ve WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Değerli zamanınızı çalmadan en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR