• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Defile Moda

Adres :

Abdurrahman Gazi Mah. Fatih Cad. No.106/c İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Şahin

E-Posta Adresi :

metinsahin4434@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 687 96 44

Whatsapp 2:

0 (530) 527 28 44

Modanın kalbinin attığı bir bölgede modayla iç içe sizlere hizmet veriyoruz. Sizlerin gözüne ve gönlüne hitap eden estetik ve şık tasarımlarımızla huzurunuzdayız. Sizler için en güzelini düşünüyor ve tasarımlarımızı bu fikirle hazırlıyoruz. Güzelliğinize güzellik katan ve içinde kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz modellerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Sizlere sunduğumuz abiye modelleriyle yıllardır sektörümüzde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine ve taleplerine karşılık veren bir firma olarak her daim sizlerin hizmetindeyiz. Umduğunuzun ötesinde bir çeşitlilikle sizlerin huzuruna çıkardığımız abiye modelleri ile güzelliğinizi taçlandırıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde hizmet kalitesindeki farkımızla bir marka haline geldik. Bu şevkle emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

İstanbul giyim sektöründe sizlere sunduğumuz özgün ve şık tasarımlarla adımızdan çokça söz ettiriyoruz. Yıllardır verdiğimiz hizmetlerin neticesini geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek aldık. Ayrıca verdiğimiz kaliteli hizmetteki istikrarı devamlı müşterilerimle tescilledik. Mağazamızda; ikili takım, gömlek, abiye modelleri, tunik, nişan abiye modelleri, eşarp ve şal modelleri satışları yapılmaktadır.

Sizlere bu tasarımları en makul fiyatlarla sunuyoruz. Uygun ödeme seçenekleri ve kampanyalarımız her daim fiyatlarımıza eşlik etmektedir. Sizlere yakın, ulaşım kolaylığına sahip bir konumda bulunmaktayız. Bir giyim mağazasından beklenen hizmetlerin ötesinde ideal bir hizmet anlayışı ile sizlerin huzurundayız. Bizlere yaptığınız geri dönütler sizlere daha kaliteli hizmet vermemiz için son derece önemlidir. Sizlere verdiğimiz hizmetleri daha kaliteli hale getirmek adına geri dönütleriniz bizler için değerlidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR