• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Defne Grup Isıtma Ve Soğutma Sistemleri

Adres :

Bahçelievler Mah. Birlik Sokak No: 1 Bahçelievler İstanbul İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferdi Tekeli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 876 75 75

Whatsapp 2:

0 (553) 876 75 75

İstanbul Tesisat ve Bakım Onarım olarak siz kıymetli müşterilerimize en güzel ve en kaliteli hizmeti sunmak amacı ile var gücümüzle çalışıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti en hızlı ve en uygun şekilde sunmak, memnun etmek, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde karşılık vermek için kendimizi sürekli geliştiriyor ve değişen teknolojiyle beraber her zaman yenilenmeye devam ediyoruz.

Her geçen gün küresel ısınma etkisini daha da şiddetli bir şekilde göstermeye devam ediyor. Mevsimsel soğukların çok daha sert sıcaklarında oldukça bunaltıcı geçmesine neden oluyor. Bu değişikliklerden ülkemizde büyük oranda etkileniyor. Günümüzde teknoloji her geçen gün hızla gelişmeye devam ediyor, bu değişikliklere ayak uydurmanın en iyi yolu ürünlerimiz ile tanışmanız olacaktır. Ortama giren temiz hava ile mevsime ve isteğe göre ısıtıp soğutmak klimalar ile mümkün oluyor. Kullandığımız üst kalite ürünler ile bunaltıcı yaz sıcaklarında serinleyecek, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacaksınız. İdeal sıcaklığa ulaşmış ortamda kendinizi daha mutlu hissedeceğinizi biliyor ve bunun için en iyisini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Kaliteyi en uygun fiyattan sunarak her zaman sizleri şaşırtmayı seçiyoruz. Tek hedefimiz sizleri cebinizi de düşünerek kalite ile tanıştırmaktır. Güler yüzlü ve işini hakkıyla en iyi şekilde yapan ekibimiz ile her zaman hizmetinize hazırız. Sıcak ve soğuk günlerde yanınızda olan bizler, sizlere en güvenli hizmeti sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR