• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Defne Koltuk Yıkama

Adres :

- Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sezer Tayfun Tek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

s.tayfuntek@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 470 74 89

Whatsapp 2:

0 (537) 470 74 88

Denizli temizlik sektöründe hizmet veren Defne Koltuk Yıkama birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Temizlik hem düzenli hem de sağlıklı bir hayatın olmazsa olmazıdır. Sizler ile buluşturduğumuz hizmetler içerisinde koltuk temizliği, bina temizliği, ofis/iş yeri temizliği, çekyat yıkama, sandalye yıkama ve yatak yıkama yer almaktadır.

Hayatımızda pek çok farklı mekanda geçmektedir. Koltuklarda da dışarından gelip oturulması, çeşitli nedenlerden dolayı kirlenmektedir. Dolayısıyla da lekeler gözü rahatsız etmektedir ancak bu şekilde de kullanılması uygun değildir. Yoğun iş hayatı temposunda da koltuk temizlemeye de zaman kalmamaktadır. Sizler ne ara yapsam sorusunun yanıtını aramak yerine firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Gelişmiş ve teknolojik cihazlarımız alanında uzman personelimiz ile de birleşince de hizmetimiz meydana gelmiş olmaktadır. Alo koltuk yıkama hizmetimizi tercih ederek tanışabilirsiniz.

Buharlı koltuk yıkama hizmetimiz ile de sağlık standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Çekyat yıkamada en çok ihmal edilen ancak sağlık içinde çok önemli bir detaydır. Temizlemesi de tek başına kolay değildir. Bunun yerine hizmetimizden yararlanarak da bu önemli noktayı da gerçekleştirmiş olmaktayız. Çekyatın yanı sıra tek ve çift kişilik yatak yıkama ile berjer koltuk yıkama da yapmaktayız. En zor temizliklerden biri olan inşaat temizliği hizmetimiz ile de yeni evinize ya da iş yerinize çok daha keyifli bir şekilde taşınabilirsiniz.

Bina temizliği hizmetimiz ile çok sayıda kişinin ortak kullandığı alanların temiz olmasını da sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler